Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Wolf Partner Uygulamasıyla 3.500 TL Montaj Teşvik Primi Cebinizde

Alarko Carrier, Wolf markalı kombileri müşterilerine tavsiye eden ve satın alınmasını sağlayan tüm tesisat firmalarına, her kombi montajı için 3.500 TL “Montaj Teşvik Primi” ödeyecek.

Avrupa’da ve ülkemizde sunduğu yüksek teknolojiye sahip ürünleriyle dikkat çeken iklimlendirme sektörünün önemli markalarından Wolf, 12 Nisan 2021’den itibaren düzenlediği webinarlarla “Wolf Partner” uygulamasını tüm tesisatçı firmalara tanıttı.

Uygulama montaj teşvik primi ve hoşgeldin primi kazandırıyor

Uzun yıllardır Alman Wolf firması ile iş birliği gerçekleştiren Alarko Carrier; Almanya'da üretilen Wolf markalı kombileri müşterilerine tavsiye eden, satın alınmasını sağlayan veya kendisi satın alarak montajını yapan Wolf Partner üyesi tüm tesisat firmalarına her bir montaj sonrasında, 3.500 TL “Montaj Teşvik Primi” ödeyecek.

Ayrıca, uygulamayı cep telefonuna ilk kez indiren ve üyelik işlemini tamamlayanlara ise, bir defaya mahsus 500 TL değerinde “Hoşgeldin Primi” verilecek.

Android ve IOS ile uyumlu bütün akıllı telefonlardan ulaşılabilir olan “Wolf Partner” uygulamasını, bütün tesisat firmaları kolaylıkla indirebiliyor.

Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin güvencesinde olan Wolf kombilerin satışları, alarko-carrier.com.tr ve başlıca internet satış portalları üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Satış sonrası tüm hizmetler ise Alarko Carrier Yetkili Servisleri tarafından sağlanıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır