Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Victory Be Mine Hotel’in Tercihi Toshiba SMMS-e serisi VRF Klima Sistemleri Oldu

Manavgat’ın özgün ve seçkin yeni tatil merkezi olmaya aday Victory Be Mine projesinde konforlu iklimlendirme için yüksek verimliliğe sahip Toshiba SMMS-e serisi VRF klima sistemlerimiz tercih edildi. 

Turizm sektörünün öncü firmalarından Süral Turizm imzası taşıyan 5 yıldızlı otelde, odalar ve genel mekanlar ile birlikte 761 adet iç ünite ve 61 adet dış üniteli VRF klima sistemi kullanılıyor.

Odalarda ince kanallı tip iç üniteler, genel mekanlarda ise standart kanallı tip ve dört yönlü kaset tipi iç üniteler seçildi. Victory Be Mine, 2020 yazında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

TOSHIBA VRF SİSTEMLERİ
Variable Refrigerant Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşan VRF, “Değişken debili soğutucu akışkanlı” klima sistemi anlamında kullanılır. 

Bu sistemlerde inverterli kompresörlerin hızı kontrol edilerek, soğutma/ısıtma sistemine gönderilen soğutucu akışkan miktarı ihtiyaç duyulan kapasitede sağlanacak şekilde ayarlanır.

Tümüyle elektronik olarak kontrol edilen sistemde, hangi dış ünitelerin daha verimli kullanılacağını hesaplanır. Isıtma veya soğutma yükü dış üniteler arasında dağıtılır ve kompresörün dönme hızı belirlenir. 
Böylece daha fazla ısı transferi yüksek verimlilikle sağlanır. İnverter teknolojisi ile aynı kapasitede için gerekli elektrik gücü geleneksel sistemlere göre çok daha düşük olur. 

Bu da VRF sistemlerinin yüksek verimliliğinin esasını oluşturur. Böylece muadillerine kıyasla daha çevre dostu bir performans ile çalışır. 


Tümünü Temizle
Karşılaştır