Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Trabzon’da Alarko Carrier’dan Sektörel Buluşma

Trabzon Zorlu Grand Otel’de 14.10.2015 tarihinde bölgenin mekanik ile ilgili firmalarına ürün tanıtım lansmanı gerçekleştirildi.

Tanıtım lansmanına birçok yatırımcı, mekanikçi firma çalışanı ve kamu kurumu personeli katıldı.

140 kişinin katılım gösterdiği lansmana ilgi yoğundu. Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun açılış konuşması ve Alarko Felsefesinin anlatılmasıyla başlayan seminere, Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın Alarko Carrier şirket ve genel ürün tanıtımı ile devam etti. Sonrasında geleceğin ısıtma yıldızı Toshiba Estia Isı Pompalarını Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu anlattı. Verilen 15 dakikalık aranın ardından Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit’in yüksek verimli, düşük tüketime sahip Toshiba VRF Sistemleri üzerine eğitim vermesiyle devam eden programda en çok ilgiyi çeken Toshiba VRF Sistemlerinin sektörde tamamı 2 adet inverter DC twin rotary kompresöre sahip olması ve yıllık enerji tüketim değerlerinin düşüklüğü oldu.

Ayrıca sürekli ısıtma ve yüksek kapasiteli modüllere sahip dış üniteler ilgiyi daha da arttırdı. Arkasından Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu’nun Alman teknolojisi yoğuşmalı Wolf kazanları anlatması ile devam edildi. Seminere Trabzon ve Rize yetkili satıcılarımız ve yetkili servislerimiz de katıldı. Birçok teknik personel merak ettikleri sorulara cevap buldular.

Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefi Alper ÖZGÜR, Alarko Carrier Bölge Sorumluları Mert Tuğcu ve Cem Yıldız da eğitim aralarında katılımcıların soru, ihtiyaç ve taleplerine yanıt verdiler. Yoğun ilgi gören toplantı akşam yemeğinin ardından sonlandı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır