Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Toshiba Estia Isı Pompası Uygulama Eğitimi

Eğitim, Alarko Carrier Ankara servis eğitim salonunda tesisat montajı yapılmış ve aktif olarak çalışan yerden ısıtma, radyatör, fan-coil ve boyler tesisat uygulamalarının yer aldığı ESTIA standında gerçekleştirildi.

Eğitimde ısı pompasının tanıtımı, ürünün nasıl ekonomik kullanılacağı, ürün montajı, özellikle enerji tüketimini artıran sebeplerin neler olduğu konuları, tesisat uygulamaları, elektrik bağlantıları, kumanda paneli ve parametrelerin ayarları, cihaza ilave oda kontrol ve harici kazan kontrol kartlarının bağlantısı, arıza ve bakım işlemlerinin nasıl giderileceği konularına yer verildi.

Alarko Carrier Servis Eğitim Uzmanı Hikmet Erdoğan tarafından verilen ve Alarko Carrier Isıtma Ürünleri Satış Müdür Yardımcısı Mustafa Gürsoy, Alarko Carrier Servis Şefi Ertuğ Altınel’in katkıları ile gerçekleşen eğitime İzmir bölgesindan 10 Alarko Carrier yetkili servisinden toplam 13 teknik personel katıldı.

Ayrıca Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman BAYKAL, Biyokimya A.B.D. Başkanı Prof. Dr. Orhan DEĞER ve Prof. Dr. Mehmet İMAMOĞLU’nun konutlarında Estia ısı pompalarının montaj kontrol ve işletmeye alma saha eğitimleri gerçekleştirildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır