Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Slovakya ve İTÜ’den Alarko Carrier Gebze Fabrikası’na Ziyaret

Slovak Grubun Ziyareti ve Görüşmeler

Slovakya’dan içlerinde bölgedeki Alarko Carrier’ın iş ortağı AHI Carrier temsilcisi ve AHI Carrier Bölge Bayisi’nin de olduğu 12 kişilik bir grup, 3 Nisan günü Alarko Carrier Gebze Fabrikası’nı ziyaret etti. Çoğunluğu proje mühendisleri ve yüklenicilerden oluşan gruba öncelikle Alarko Carrier firma sunumu, ardından bölgede pazar payını arttırabilecek ürünler olarak klima santralleri ve paket tipi çatı hava koşullandırıcılar konusunda teknik sunumlar yapıldı. Sunumlardan sonra fabrika gezisi düzenlendi. Gezi sırasında ürünlerin görsel olarak tanıtımı yapıldı. Ayrıca ziyaretçilere Alarko Carrier’ın kalite standardı olan “ACE” hakkında bilgi verildi.

İTÜ İşletme Fakültesi Yüksek Lisans Öğrencileri Gebze’de

İTÜ İşletme Fakültesi’nden 12 yüksek lisans öğrencisi öğretim görevlisi Dr. Nihan Yıldırım eşliğinde 11 Nisan günü Alarko Carrier Gebze Tesisleri’ni ve Fabrikası’nı ziyaret ettiler. Öğrenciler, Alarko Carrier’ın tarihi ve bugün yaptığı faaliyetler anlatıldı, daha sonra fabrika ziyareti yapıldı. Ziyaret misafirlerin ilgisi, Dr. Nihan Yıldırım’ın kurduğu başarılı iletişim, Alarko Carrier’dan görevlilerin sunum ve açıklamalarıyla yoğun ve sıcak bir ortamda gerçekleşti. Dr. Nihan Yıldırım Alarko Carrier’a gönderdiği açıklamasında ziyaretlerini şöyle değerlendirdi:

“Alarko-Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Sayın Yöneticileri,

11 Nisan 2014 tarihinde, şirketinize, İTÜ İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencileri ile yaptığımız fabrika ziyaretinde göstermiş olduğunuz ilgi, özen ve anlayış için çok teşekkür ederiz. Verdiğiniz detaylı ve sistemli bilgiler, hazırladığınız organizasyon ile öğrencilerimiz için unutulmaz ve örnek alınacak uygulama ve davranışlar ile dolu bir gün oldu.

Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin’in onay ve yönetimi ile gerçekleştirilen bu organizasyonda büyük emek veren Alarko Carrier Grup Kordinatör Yardımcısı Hırant Kalataş başta olmak üzere emeği geçen tüm yöneticilere müteşekkiriz. Alarko Carrier Operasyon Müdürü Nurettin Işık’a da sıcak karşılaması ve yönlendirici yaklaşımı için ayrıca teşekkür ederiz.

Ve özellikle, bize uzun zamanını ayırarak yoğun emek harcayan, üretim sistemini kısa süre içinde bizlere tanıtan Alarko Carrier Yalın Üretim Ace Müdür Yardımcısı Cem Çelikörslü’ye ve onun şahsında yüksek mühendis adaylarına ilham veren mühendis arkadaşlarımıza tebrik ve teşekkürlerimizi, selamlarımızla sunmak isteriz.

Bu ziyaretin, İTÜ İşletme Mühendisliği öğrencilerine Alarko Carrier’ın uygulama ve sistemleriyle ilham vermeye ve vizyon sunması doğrultusunda gerçekleştirilebilecek etkinliklere güzel bir başlangıç olması dileğiyle,

En içten saygılarımızla”.

Tümünü Temizle
Karşılaştır