Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Manisa Büyükşehir Belediyesi Alarko Carrier Dalgıç Pompaları Tercih Etti

Manisa Büyükşehir Belediyesi, içme suyu temini için yapılan projenin ikinci etabında yine Alarko Carrier ürünlerini tercih etti.

Geniş ürün yelpazesiyle su basınçlandırma segmentinde Türkiye’nin lider markalarından Alarko Carrier’ın 90 adet noryl fanlı dalgıç pompası, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı merkez ilçe ve köylerinde kullanılacak.

Ürünler, Alarko Carrier’ın Gebze’deki üretim merkezinde yapılan tüm fabrika ve kontrol testlerinin ardından belediye yetkililerine teslim edildi. İçme suyu ihtiyacının karşılanmasında büyük şehir belediyelerinin tercih ettiği noryl fanlı Alarko dalgıç pompalar, yatırımı kısa sürede geri ödeyen kesintisiz bir su kaynağı olarak öne çıkıyor.

İşletmelerde gerekli suyun sağlanmasında yüksek verimi ve uzun ömrüyle kullanıcıların tercih ettiği pompalar, özellikle içme ve kullanım suyu temininde sıkça tercih ediliyor.

Müstakil evlerden gökdelenlere kadar tüm binalarda çeşitli amaçlarla kullanılan pompalar, hidrofor gibi suyun depolanmasını da sağlıyor. Alarko Carrier, ürünlerindeki tüm bu üstün teknik özelliklerin yanı sıra, sağladığı sürekli ve kaliteli hizmet ve hızlı yedek parça teminiyle de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır