Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

“Hepimiz Birlikteyiz” Platformu ile Yeni Yüzler Güldü

 

Alarko Carrier İzmir yetkili satıcısı Ünsal Makine’nin himayesinde kurulan “Hepimiz Birlikteyiz” platformu sosyal sorumluluk çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 Alarko Carrier İzmir yetkili satıcısı Ünsal Makine Mühendislik Taahhüt Servis ve Tic. Ltd. Şti, bu yıl da sosyal sorumluluk projelerine devam etti. Ünsal Makine’nin şirket ortakları olan Rasim Salman, İsmail Özakşehir ve Elif Moroğlu himayesinde oluşturulan “Hepimiz Birlikteyiz” isimli sosyal sorumluluk platformu, 2018 yılında da geçtiğimiz yıllardaki gibi ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Amaçlarının daha çok gülen yüz görmek olduğunu belirten Ünsal Makine ailesi, 2017’de geçtiğimiz yıllara oranla daha çok çalıştıklarını ve daha çok ürettiklerini dile getirerek, bir hayalle başladıkları mütevazı yardımların, gün geçtikçe büyüyen bir platforma dönüşmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Gelecek yıllarda projenin daha geniş kitlelere ulaştırılması için çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirten platform üyeleri, “Güçlük çeken dostlarımızın engelsiz bir yaşama kavuşmalarına katkı sunabiliyorsak ne mutlu bize.” diye sözlerini tamamladı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır