Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

HABAŞ’ın Tercihi Carrier Santrifüj Su Soğutma Grupları ile Enerji Sektöründe Yüksek Verimlilik

Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından HABAŞ Topluluğu’nun İzmir Aliağa’daki elektrik enerjisi üretim santralinin kapasitesi, Carrier AquaEdge Santrifüj Su Soğutma Grupları ile arttırıldı.

Ülkemizin en büyük sınaî ve tıbbi gazlar, çelik, elektrik enerjisi, ağır makina, tüp ve kriyojenik tank üretimleri yanında sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG), sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve petrol gazı (LPG) dağıtımı yapan kurumlarından HABAŞ Topluluğu’nun Aliağa elektrik enerjisi üretim santralinde; İlk fazda kullanılan ve müşteri memnuniyeti yaratan 4 adet sonrasında, 2. fazda da 16, her biri 5.000 kW soğutma kapasiteli Carrier 19XR AquaEdge serisi su soğutma grupları geçtiğimiz günlerde işletmeye alındı. 

Carrier 19XR AquaEdge Serisi Su Soğutmalı Soğutma Grubu

Carrier’ın tasarladığı AquaEdge ailesi santrifüj kompresörlü su soğutma grubu, çevreye zarar vermeden üstün verimlilik sağlıyor. 

Yüksek verimi gerçek çalışma koşulları için geçerli olan AquaEdge su soğutucularının, küresel ısınma üzerindeki doğrudan veya dolaylı etkileri büyük ölçüde azaltıldı. 

Soğutma gruplarının artırılmış yüzey alanı, borulamada kullanılan ileri teknoloji ve yüksek verimli motorla sınıfında en yüksek verim sağlayan ürün olma özelliği taşıyor. 

Carrier AquaEdge Santrifüj Su Soğutma Gruplarında ozon tabakasına zarar vermeyen HCF esaslı R134a soğutucu akışkan kullanılıyor. 

Carrier 19XR AquaEdge soğutma grubunun kapasite aralığı tek kademelilerde 703 - 5275 kW, iki kademelilerde 11.957 kW. Kullanım biçimine göre sabit devirli ya da değişken devirli kompresör seçenekleri vardır.  

Ozona zarar vermeyen HCF esaslı R134a soğutucu akışkanlı cihazlar, ozona zarar veren soğutkanlı cihazların üretiminin son ermesine ilişkin programı beklemeden HCF esaslı soğutkan kullanmaya başlayan sınıfında ilk ürün olarak öne çıkıyor.

Yıllık kaçak oranı %0,1 olan cihaz, hava koşullandırma endüstrisinde sağlanabilen en küçük kaçak değerine sahip cihazlar modüler yapısıyla da tercih ediliyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır