Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Florence Nightingale Hastaneleri İklimlendirme Sistemleri Eğitimi

Florence Nightingale Hastaneleri iklimlendirme sistemlerinin işletilmesinde görev alan teknisyen ve mühendisler için müşteri teknik kullanıcı eğitimi düzenlendi.

Alarko Carrier Teknik Destek ve Eğitim Müdür Yardımcımız Tolga Aydınlı tarafından 18 ve 19 Ocak tarihlerinde düzenlenen bu eğitime Florence Nightingale Hastaneleri bünyesinde görev yapan teknik personel katıldı.

Eğitimde katılımcılara soğutma grubu çevrimi, soğutma grubunu oluşturan temel ekipmanlar, soğutucu akışkanlar, Carrier absorbsiyonlu su soğutma grubu, Carrier 30 XW, 30RBP, 30HXC ve 19XR model su soğutma gruplarının işletilmesi, display ekranı kullanımı, kompresör, evaporator ve kondenser bilgileri, arıza bulma ve çözme bilgileri, çalışma algoritmaları sunum üzerinden teorik ve cihaz başı eğitim olmak üzere pratik olarak aktarıldı.

Ayrıca katılımcılara eğitim notu ve her cihazın işletilmesine yönelik olarak hazırlanan işletme çizelgeleri verildi. Hastane yetkilileri eğitim organizasyonu için Alarko Carrier’a teşekkürlerini sundu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır