Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

ESSİAD’ın İlk Konuğu Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin Oldu

Ege Soğutma Sanayicileri İş Adamları Derneği (ESSİAD) tarafından periyodik olarak düzenlenen Öğle buluşması organizasyonunun konuğu Alarko Carrier Genel Müdürü Sayın Önder ŞAHİN idi.

 Soğutma Sanayicileri ile organizasyonda bir araya gelen Şahin, Soğutma Sektörü ile ilgili güncel bilgileri iş adamları ile paylaştı. Açılış konuşmasını ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakan SEMERCİ’nin yaptığı Öğle Buluşmasında, Sayın SEMERCİ konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederek sözü konuşmacımıza bıraktı. Önder ŞAHİN konuşmasına sektörümüzün oluşumundan günümüze kadar geçirdiği süreçte yaşananlar ile başladı ve tecrübelerinden kesitler paylaştı. Alarko Carrier’ın tarihçesinden de bahseden ŞAHİN iklim, nüfus ve fert başına milli gelir parametrelerinde 1950 lerden bugüne ülkemizdeki ve İklimlendirme sektörünün bu süreçteki gelişimini rakamlarla verdi.

Günümüzde bilgi ulaşımı, teknolojideki gelişmelere ilişkin çarpıcı bir videoyu da paylaşan ŞAHİN bu gelinen nokta ve yakın geleceğin iklimlendirme sektörü için daha da büyük imkanlar getireceğini anlattı. Konuşmasında yeni Enerji verimliliği gereklilikleri ile önem kazanan innovasyon, CRM, ve Yalın Üretim hatta evden çalışma konularındaki soruları da firması bazında örneklerle açıklayan ŞAHİN konuşmasının sonunda ESSİAD’a çalışmalarında başarılar diledi.

Gerçekleştirilen organizasyonun sonunda ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakan SEMERCİ, Önder ŞAHİN’e teşekkür plaketini ve ESSİAD’ın 25.yıl plaketini takdim etti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır