Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Eskişehir Belediyesi Teknik Personeline Dalgıç Pompa Eğitimi

Isıtma, soğutma, havalandırma ve su basınçlandırma alanlarında uzun yıllardır faaliyet gösteren Alarko Carrier tarafından 7 Mart 2018 tarihinde Eskişehir -Tasigo Hotelde, Eskişehir Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanal dairesi teknik personeline dalgıç pompa eğitimi verildi.

Daire Başkanı Ahmet Şekerci ve 45 kişilik teknik ekibin katıldığı, Alarko Carrier Bölge Sorumlusu Celal Alp ve Yetkili Bayisi Durlar Su ile organize edilen eğitim altı saat sürdü.

Alarko Carrier Satış Müdürü Yüksel Pınar ve Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından verilen eğitimde, dalgıç pompaların seçimini etkileyen teknik ve ekonomik kriterler, yaşanabilecek arızalar, müdahale yöntemleri, hidrofor uygulamaları gibi konuların üzerinde duruldu.

Daire Başkanı Ahmet Şekerci, katılımcılarla interaktif şekilde sürdürülen eğitimle ilgili olarak, “Ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra uygun fiyat avantajıyla da rakiplerini geride bırakan Alarko Carrier’ın yaptığı eğitimin, teknik ekibimiz için çok faydalı olduğuna inanıyorum.” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır