Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Ege Bölgesi Toptan Klima Satıcımız Kliteknik Satıcılarına Eğitim Verildi

Alarko Carrier, 28 ocak 2020 Salı günü Kuşadası Charisma Otel’de, 2020 yılı için Carrier Fresh ve Gold serisi duvar tipi klimalar ile Konforal ticari seri klimaların Ege bölgesinde toptan satışı konusunda anlaşma yaptığı Kliteknik firması’na eğitim toplantısı düzenledi.

Toplantıda öğlenden önce Alarko Carrier Klima Ürün Yöneticisi Dilara Çayır satıcı firmalara klimaların tanıtımını gerçekleştirdi.

Alarko Carrier Ankara Satış Sonrası Hizmetler Satış Destek Sorumlusu Melike Çardak Çalı özellikle satıcı ve montaj yapacak firmaları ilgilendiren Bildirim Yönetimi Sistemi hakkında bilgilendirme yaptı.

Öğleden sonra ise Alarko Carrier Servis Eğitim Sorumlusu Hikmet Erdoğan tarafından klimalar ile ilgili servis eğitimi gerçekleştirildi. Eğitime Kliteknik firmasinin Ege bölgesindeki satıcı ve montörlerinden toplam 70 kişi katıldı.

Alarko Carrier İzmir Bayilik Satışları Satış Müdürü Emin Yavuz, Satış Müdür Yardımcısı Mustafa Gürsoy, Satış Şefleri Sinan Karacali ve İsmet Aktepe’nin yanı sıra Satış Sonrası Hizmetler’den Servis Müdürü Menduh Çağlı ve İzmir Servis ve Süpervizyon Sorumlusu Mustafa Uysal eğitim süresince toplantıda bulundular.

Tümünü Temizle
Karşılaştır