Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Ege Bölge Toptan Klima Satıcısı Kliteknik Satıcılarına Eğitim Verildi

Alarko Carrier İzmir Büro, 2020 yılı için Carrier Fresh ve Gold serisi duvar tipi klimalar ile Konforal ticari seri klimaların Ege bölgesinde toptan satışı konusunda anlaşma yapılan Kliteknik firmasi ile birlikte, Kuşadasi Charisma Otel’de 28 ocak 2020 Salı günü Kliteknik’in satıcı ve servislerine eğitim toplantısı düzenlendi.

Toplantıda öğlenden önce Alarko Carrier Klima Ürün Yöneticisi Dilara Çayır satıcı firmalara klimaların tanıtımını gerçekleştirdi. Ardından özellikle satıcı ve sattığını monte edecek firmaları ilgilendiren, Bildirim Yönetimi Sistemi hakkında Melike Çardak Çalı bilgilendirme yaptı.

Öğleden sonra ise Alarko Carrier Servis Eğitim Sorumlusu Hikmet Erdoğan tarafından da klimalar ile ilgili servis eğitimi gerçekleştirildi.

Eğitime Kliteknik firmasının Ege bölgesindeki satıcı ve montörlerinden toplam 70 kişi katıldı.

Eğitim süresinde toplantıda ayrıca Alarko Carrier İzmir Bayilik Satışlar Satış Müdürü Emin Yavuz, Satış Müdür Yardımcısı Mustafa Gürsoy, Satış Şefleri Sinan Karacalı ve İsmet Aktepe’nin yanı sıra Satış Sonrası Hizmetler departmanından Servis Müdürü Menduh Çağlı ve Servis ve Süpervizyon Mühendisi Mustafa Uysal hazır bulundu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır