Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Edirne’de Yeni Seri OPTİMA Sirkülasyon Pompaları Tanıtımı Yapıldı

Yerli malı belgesine sahip, Avrupa Birliği’nde ve ülkemizde yayınlanan tüm ECO dizayn yönetmeliklerine uygun olarak üretilen Optima sirkülasyon pompalarının tanıtımı 12 Mayıs 2015 tarihinde Edirne Margi Otel’de yapıldı.

Edirne’de faaliyet gösteren satıcı, projeci, müteahhit firma temsilcilerinin ve montajcıların katıldığı tanıtımda Optima Sirkülasyon Pompalarının teknik özellikleri ve avantajları katılımcılara anlatıldı.

İstanbul Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Koray Fedar tarafından yapılan açılış konuşması ile başlayan tanıtımda, Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Cüneyt Bulca; Optima ile ilgili ürün teknik özellikleri, Türkiye’de yayınlanan ilgili direktif ve genelgeler, Yerli Malı ve TSE belge gereklilikleri hakkında bilgi verdi. Ayrıca katılımcılara manuel ve bilgisayar bağlantısı ile devreye alma ve uzaktan kontrol/kumanda uygulama örnekleri yaptırıldı.

Tanıtım sonunda, katılımcıların teknik ve uygulamaya ilişkin soruları Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından cevaplandı ve gerekli bilgiler verildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır