Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

CFO Summite’e Katılan Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, İşletmeler İçin Önemli Tavsiyeler Verdi

Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, Hilton İstanbul Bomonti Otel’de 15 Mayıs’ta gerçekleştirilen CFO Summit 2018’de “Belirsizlik ve Risk Ortamında Finans Yönetimi” adlı panele katıldı.

Türkiye’nin en köklü şirketlerini ağırlayan CFO Summit 2018, finans ve ekonomi dünyasındaki önemli karar alıcılara ve düşünce önderlerine ev sahipliği yaptı.

Zirvede Türkiye’nin önde gelen firmalarının CFO’ları ve üst düzey finans yöneticilerinin yanı sıra, bankacılık sektörünün orta ve üst düzey yöneticileri, finans alanında uzman akademisyenler, sektör danışmanları ve düşünce önderleri, önde gelen ekonomist, stratejist ve sektör duayenleri görüşlerini paylaştı.

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih konuşmacı olduğu “Belirsizlik ve Risk Ortamında Finans Yönetimi” başlıklı panelde, belirsizlik dönemlerinde mali disiplinin, sağlıklı paranoyanın ve hesaplı risk yönetiminin önemini vurguladı, hissedarların ve üst yöneticilerin bakış açısından CFO rolünün öneminden bahsetti. Kriz dönemlerini fırsata çevirme konusunda Alarko Topluluğu’nun yetkinliklerini ve tecrübelerini vurguladı ve şirketin kurumsal hafızasından çeşitli örnekler paylaştı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır