Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Carrier 30 XA-V Hava Soğutmalı Kondanserli Touch Pilot Kontrollü Su Soğutma Grubu Teknik Servis Eğitimi Gerçekleştirildi

6 - 9 Aralık 2016 tarihlerinde Alarko Carrier Gebze konferans salonunda Alarko Carrier Teknik Destek ve Eğitim Müdür Yardımcısı Tolga Aydınlı tarafından Carrier 30 XA-V hava soğutmalı kondenserli Touch Pilot kontrollü su soğutma gruplarını konu alan teknik servis eğitimi gerçekleştirildi.

 Eğitime İstanbul, İzmir ve Ankara bölge yetkili servislerinden 40 teknisyen ve satış sonrası hizmetler bünyesinde görev yapan 5 personel katıldı.

İki ayrı grup için organize edilen eğitim her grup için iki gün sürdü.

Katılımcılara eğitimin ilk gününde F gaz yönetmeliği, 30 XA-V Su soğutma gruplarının tanıtımı, PID Diyagramları, cihaz opsiyonları, sensör ve elektronik aksam, cihaz kontrol bilgileri, display ekran menüleri, işletmeye alma, süpervizyon ve bakım bilgileri aktarıldı.

Touch Pilot kontrol ekranı üzerinden demo uygulaması yapılarak software yükleme, display ekran türkçeleştirilmesi, Carrier S servis programı kullanımı uygulamalı olarak gösterildi. Ayrıca fabrika ziyareti de gerçekleştirildi.

Eğitimin ikinci gününde 30 XA-V su soğutma gruplarında kullanılan frekans invertörü teknik açıdan incelendi. Alarko Carrier Gebze Yerleşkesi’ne yakın bir lokasyonda bulunan müşterimiz ziyaret edilerek, bizzat çalışan 30 XA-V su soğutma grubu üzerinden pratik olarak eğitimde edinilen bilgiler pekiştirildi.

Eğitim sonunda katılımcılar 25 sorudan oluşan teknik değerlendirme sınavına tabii tutuldu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır