Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Carrier 30 RBM-RBP Su Soğutma Grubu Teknik Servis Eğitimi

18 Aralık 2015 tarihinde İstanbul’da, 22 Aralık 2015 tarihinde Ankara’da ve 23 Aralık 2015 tarihinde İzmir’de Carrier 30RBM-RBP su soğutma grubu teknik servis eğitimi gerçekleştirildi.

Alarko Carrier İstanbul, Ankara ve İzmir bölgesi yetkili servisleri servisleri için gerçekleştirilen servis eğitimi her bir lokasyonda bir gün sürdü. Eğitimde katılımcılara Avrupa Birliği’nde ve ülkemizde de yürürlüğe giren F gaz yönetmeliği, 30RBM-RBP su soğutma grubunun genel cihaz özellikleri, elektrik ve elektronik donanımı, display ekran menüleri, çalışma logicleri, alarmlar, cihazın işletilmesinde dikkat edilecek hususlar, arıza bulma çözme konuları, supervizyon, işletmeye alma ve bakım bilgileri aktarıldı. Ayrıca Carrier tarafından yeni geliştirilen ve yakın zamanda tüm su soğutma grupları ve rooftop cihazlarında kullanılacak olan Touch Pilot ekranı demo üzerinden katılımcılara tanıtıldı ve Carrier S Servis Programı kullanımı uygulamalı olarak anlatıldı. Alarko Carrier müşterilerine cihazların çalışmasıyla ilgili raporların kolaylıkla hazırlanabileceği, cihaz parametre kayıt bilgilerinin grafiklere aktarılması programı da yetkili servislere tanıtıldı.

Katılımcılar için eğitim kitapçığı ve cihaz bilgilerini içeren eğitim cd’si de hazırlandı. Eğitim sonunda 25 sorudan oluşan genel değerlendirme sınavı yapıldı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır