Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Bursa’da Düzenlenen Seminer ile Sektöre Toshiba VRF ve Isı Pompası Eğitimi Verildi

Bursa Sheraton Oteli’nde, Alarko Carrier Bayilik Satışları İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Ararad Küçükoğlu ve Bayilik Satışları Bölge Sorumluları Adem Yıldız ve İbrahim Sağlam’ın organize ettikleri ‘Toshiba VRF ve Isı Pompası’ eğitimi düzenlendi.

10.04.2019 tarihinde verilen eğitimi Alarko Carrier Bireysel-Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır sundu. Organizasyona ayrıca Alarko Carrier Bayilik Satışları Satış Müdür Yardımcısı Onur Karacaer, Bayilik Satışları Teknik Proje Uzmanı Yunus Emre Kışlak, Eğitim Danışmanı Tuba Akgözlü de katıldı.

Eğitim, 2 seans halinde verildi. İlk seansta Toshiba SMMS-e VRF sistemleri, temel teknolojik yenilikler, kontrol özellikleri vs. gibi teknik konular anlatıldı. İkinci seansta ise ısı pompası sistemlerinin Dünya ve Türkiye’deki Pazar paylarının yanı sıra, Toshiba Estia ısı pompamızın genel özellikleri, kullanım alanları vs. gibi konular işlendi.

Eğitime sektörden Alarko Carrier bölge bayileri, tesisat firmaları, projeciler, idare çalışanları, bölge fabrikalarının teknik personelleri toplam 101 kişi katıldı ve eğitimin sonunda katılımcılardan olumlu geri dönüş alındı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır