Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Öğrencileri Alarko Carrier’ı Ziyaret Etti

Bahçeşehir Üniversitesin’de mühendislik ve teknik konularda eğitim gören 56 Güney Afrikalı öğrenci Alarko Carrier’ı ziyaret etti.

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Alarko Enerji Grubu İş Geliştirme Müdürü Tal Garih’in 2 yıldır MBA yüksek lisans programında Global Stratejik Yönetim derslerine girdiği öğrencileri şirketimize büyük ilgi gösterdi.

24 Ağustos, Perşembe günü iki grup halinde Alarko Carrier’ı ziyaret eden öğrenciler, Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Hırant Kalataş’ın sunumuyla Alarko Carrier hakkında bilgi sahibi oldular.

Fabrika gezisinde ise Alarko Carrier Yalın Üretim ACE ve Kalite Kontrol Müdürü Cem Çelikörslü ile Yalın Üretim ACE Şefi Ece Yengül öğrencilere eşlik etti. Ziyaretin ardından Rektör Vekili Prof. Dr. Ali GÜNGÖR tarafından Alarko Carrier’a bir teşekkür mesajı gönderildi.

Dr. Güngör mesajında; “Ziyaretimiz, teknik görüş, bilgilendirme ve girişimcilik yönünden öğrencilerimize çok yararlı olmuştur. Ayrıca teknolojik olarak Türkiye’nin yapmış olduğu atılım örneği öğrencilerimize benzer çalışmaları memleketlerinde yapma heyecanı vermiştir. Göstermiş olduğunuz misafirperverliğinize Bahçeşehir Üniversitesi adına şükranlarımızı sunar, Üniversite - Sanayi işbirliğimizin artması konusundaki arzumuzu iletiriz. Firmanızın Türk Sanayi ve Teknolojisi’ne katkılarının daha da ileri seviyelere çıkması dileklerimizle.” ifadeleriyle memnuniyetlerini belirtti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır