Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Öğrencileri Alarko Carrier’ı Ziyaret Etti

Bahçeşehir Üniversitesin’de mühendislik ve teknik konularda eğitim gören 56 Güney Afrikalı öğrenci Alarko Carrier’ı ziyaret etti.

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Alarko Enerji Grubu İş Geliştirme Müdürü Tal Garih’in 2 yıldır MBA yüksek lisans programında Global Stratejik Yönetim derslerine girdiği öğrencileri şirketimize büyük ilgi gösterdi.

24 Ağustos, Perşembe günü iki grup halinde Alarko Carrier’ı ziyaret eden öğrenciler, Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Hırant Kalataş’ın sunumuyla Alarko Carrier hakkında bilgi sahibi oldular.

Fabrika gezisinde ise Alarko Carrier Yalın Üretim ACE ve Kalite Kontrol Müdürü Cem Çelikörslü ile Yalın Üretim ACE Şefi Ece Yengül öğrencilere eşlik etti. Ziyaretin ardından Rektör Vekili Prof. Dr. Ali GÜNGÖR tarafından Alarko Carrier’a bir teşekkür mesajı gönderildi.

Dr. Güngör mesajında; “Ziyaretimiz, teknik görüş, bilgilendirme ve girişimcilik yönünden öğrencilerimize çok yararlı olmuştur. Ayrıca teknolojik olarak Türkiye’nin yapmış olduğu atılım örneği öğrencilerimize benzer çalışmaları memleketlerinde yapma heyecanı vermiştir. Göstermiş olduğunuz misafirperverliğinize Bahçeşehir Üniversitesi adına şükranlarımızı sunar, Üniversite - Sanayi işbirliğimizin artması konusundaki arzumuzu iletiriz. Firmanızın Türk Sanayi ve Teknolojisi’ne katkılarının daha da ileri seviyelere çıkması dileklerimizle.” ifadeleriyle memnuniyetlerini belirtti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır