Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Ankara Büro Bayilerine Yeni Nesil E Serisi Toshiba VRF Sistemleri Eğitimi

Deneyim, mükemmellik ve ilerleme bir evrim yarattı. Yeniliğin lideri Toshiba’dan bir ilk daha. Toshiba E Serisi VRF Sistemleri Türkiye pazarına sunulmaya başlandı. 18-19 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Rescate Otel’de Alarko Carrier Ankara Büro’ya bağlı Toshiba Shop ve yetkili satıcılara yeni ürünle ilgili eğitim verildi.

40 kişilik katılımın olduğu eğitim, Alarko Carrier Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet KOÇAK’ın açılış konuşması ile başladı. Koçak E Serisi VRF Sistemlerinin getirdiği yenilikleri ve 2015 VRF sistemleri pazarındaki genel durumdan bahsetti. Sonrasında Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Ürün Yöneticisi Faruk GENÇYİĞİT ve Teknik Müdür Tuncay KÜLTÜR eş güdümlü olarak 2 günlük eğitimi gerçekleştirdiler.

İnteraktif bir formatta gerçekleştirilen eğitime katılanlar, Toshiba VRF sisteminin sürekli ısıtma, kompresör yedekleme sistemi, soğutmada 7,00 üzeri sezonsal verimlilik, tek modülde 22HP kapasite gibi birçok özelliğin yine sektörde rakiplerine göre çok ciddi fark yaratacağı belirtildi.

Eğitimde Alarko Carrier Ankara Bayilik Satışları Departman Şefi Alper ÖZGÜR de katılımcılara, sahada karşılaşılan spesifik uygulamalardan bahsetti. Eğitimin 2. gününde bilgisayarlarla seçim programı uygulaması yapılmasıyla eğitim tamamlandı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır