Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Ankara Büro Bayilerine Yeni Nesil E Serisi Toshiba VRF Sistemleri Eğitimi

Deneyim, mükemmellik ve ilerleme bir evrim yarattı. Yeniliğin lideri Toshiba’dan bir ilk daha. Toshiba E Serisi VRF Sistemleri Türkiye pazarına sunulmaya başlandı. 18-19 Kasım 2015 tarihlerinde Ankara Rescate Otel’de Alarko Carrier Ankara Büro’ya bağlı Toshiba Shop ve yetkili satıcılara yeni ürünle ilgili eğitim verildi.

40 kişilik katılımın olduğu eğitim, Alarko Carrier Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet KOÇAK’ın açılış konuşması ile başladı. Koçak E Serisi VRF Sistemlerinin getirdiği yenilikleri ve 2015 VRF sistemleri pazarındaki genel durumdan bahsetti. Sonrasında Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Ürün Yöneticisi Faruk GENÇYİĞİT ve Teknik Müdür Tuncay KÜLTÜR eş güdümlü olarak 2 günlük eğitimi gerçekleştirdiler.

İnteraktif bir formatta gerçekleştirilen eğitime katılanlar, Toshiba VRF sisteminin sürekli ısıtma, kompresör yedekleme sistemi, soğutmada 7,00 üzeri sezonsal verimlilik, tek modülde 22HP kapasite gibi birçok özelliğin yine sektörde rakiplerine göre çok ciddi fark yaratacağı belirtildi.

Eğitimde Alarko Carrier Ankara Bayilik Satışları Departman Şefi Alper ÖZGÜR de katılımcılara, sahada karşılaşılan spesifik uygulamalardan bahsetti. Eğitimin 2. gününde bilgisayarlarla seçim programı uygulaması yapılmasıyla eğitim tamamlandı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır