Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Dalgıç Pompalar’ın Pazar Payı Hızla Artıyor

Kullanım ve içme suyu alanında her an kullanıma hazır, kesintisiz, kişisel tek su kaynağı olarak öne çıkan Alarko Dalgıç Pompalar’a ilgi artıyor, Türkiye genelindeki yetkili satıcı sayısı yükseliyor.

Susuzluğun ve kuraklığın önlenmesine yardımcı olan dalgıç pompalar, çevreci ve ekonomik yapısıyla küçük bir bahçeden on binlerce dönümlük tarım arazilerine, küçük bir atölyeden büyük ölçekli fabrikalara kadar farklı ihtiyaçlarda çiftçilerin ve üretimde gerekli proses suyunun temini açısından fabrikaların en güvenilir destekçisi olmayı sürdürüyor.

Yüksek verimleriyle dikkat çeken Alarko Dalgıç Pompalar’ın Türkiye genelinde 74 bayi ve çözüm ortağı sayısına ulaştığını belirten Alarko Carrier Dalgıç Pompa Satış Müdürü Yüksel Pınar, ürünlere artan ilgiyi şöyle anlatıyor: “Çevreci, kaliteli ve ekonomik dalgıç pompalar için özellikle son dönemlerde oldukça fazla yetkili satıcı başvurusu alıyor, yetkili bayi sayımızı arttırıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Bandırma Marmara Bobinaj, Kayseri Palaslı Elektrik, Ankara Mert Teknik, Eskişehir Durlar Su, İzmir Aves ve Aktan Bobinaj; Alarko Dalgıç Pompa ailesine katıldı. Bu başarıda yetkili satıcılarımıza ve tüketicilerimize sunduğumuz finansal çözümler ve alternatif ödeme olanakları oldukça etkili oldu. Bugün Çanakkale’den Konya’ya, Gaziantep’ten Rize’ye kadar farklı illerde dalgıç pompaları hizmete sunuyoruz.”

Dalgıç pompaların pazar payı artışında ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerin de önemini vurgulayan Pınar, “Dalgıç pompalar onlarca hatta yüzlerce metre yerin altından suyu çekiyor ve bahçelerin, tarım arazilerinin veya seraların su ihtiyacını yeraltı kaynaklarından karşılanmasını sağlıyor. Dalgıç pompalarımızı kurumsal kimliğimizin ayrılmaz parçası olan kalite politikamıza uygun olarak en yüksek teknoloji ve komponentlerle üretiyor, 50 yılı aşkın tecrübemizle kullanıcılarına bulunduğu sektör içerisinde eşsiz bir satış sonrası hizmet deneyimi sağlıyoruz. Bugün Anadolu’nun birçok ilinde 20 yıldan daha uzun bir süre önce montajı yapılmış Alarko Dalgıç Pompaları’nın halen işletmede olduğunu görmek gerçekten gurur verici” diye konuştu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır