Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrrier, 1. KUMMPAS Günleri’ne Katıldı

Alarko Carrier, 22 - 24 Mart tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 1. KUMMPAS Günleri’ne katıldı.

Şirket, imalat teknolojilerinden taşıt araçlarına, enerji ve iklimlendirme sektörlerinin tanıtımından mühendislik yöntemleri ve üretimine kadar pek çok panelin gerçekleştirildiği etkinlikte yerini aldı. Kulüp Başkanı ve danışmanıyla yapılan değerlendirme sonrasında, Alarko Carrier’a 21-22 Nisan 2016 tarihlerinde teknik bir gezi yapılması kararlaştırıldı.

Alarko Carrier’ı temsilen 24 Mart’taki panele konuşmacı olarak katılan Alarko Carrier Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü E. Cüneyt Bulca, ısıtma-soğutma teknolojilerindeki yeni trendler ve gelecek vaat eden sektör ve ürünler konularında sunum yaptı. Alarko Carrier Batarya/Rooftop Üretim Müdür Yardımcısı Hikmet Başkır da Yalın Üretim Teknolojileri konusunda bilgiler aktardı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği panel, ısıtma - soğutma sistemleri ve teknolojileriyle ilgili soru-cevap bölümüyle devam etti. Etkinlik, kariyer yolculuklarının henüz başında olan öğrencilerle tecrübelerin ve önemli tavsiyelerin paylaşılmasıyla son buldu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır