Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier’ın “Küresel İklim Değişikliği” Yarışması Şimdi Instagram’da!

Alarko Carrier, küresel iklim değişikliğinin olumsuz etkilerini fotoğraflarla belgelemek amacıyla düzenlediği yarışmasını Instagram’a taşıyor.

Bu sene 3.sü düzenlenen “Küresel İklim Değişikliği” konulu yarışmaya, fotoğrafını, Instagram üzerinden #Küreselİklim etiketiyle ve “@alarkocarrier”dan bahsederek paylaşan herkes katılabiliyor.

Yarışmacılar fotoğraflarını, 25 Temmuz - 11 Eylül tarihleri arasında Instagram üzerinden yollayabilecek. Seçici Kurul’un 20 Eylül’e kadar tamamlayacağı seçimler sonucunda; 1’inciye Canon EOS 70D dijital fotoğraf makinesi, 2’nciye Toshiba 13 N3KVR klima, 3’üncüye Toshiba 13 S3KV klima, 4’üncü ve 5’inci’ye Samsung Galaxy Tab A P550, 6’ncıya ise Asus Akıllı Telefon hediye edilecek. Son 7’ya kalan finalistlere ise D&R hediye kartı verilecek. https://www.instagram.com/alarkocarrier/

“Küresel İklim Değişikliği” Instagram Fotoğraf Yarışması Şartnamesi

Konu

Küresel İklim Değişikliği

Başvuru Tarihleri

25 Temmuz 2016 - 11 Eylül 2016

Başvuru Yöntemi

• Katılımcılar “Küresel İklim Değişikliği” temalı fotoğraflarını; Instagram üzerinden #Küreseliklim etiketini ekleyip, @alarkocarrier instagram hesabından bahsederek, fotoğraf altında “açıklama” şeklinde paylaşacak.

• Yarışmacıların yüklediği fotoğraflardan kriterlere uyanlar, Alarko Carrier Facebook ve Instagram sayfaları üzerinden düzenli olarak yayınlanacak; takipçilerin beğenisine sunulacak.

Yarı Final

Yarışmanın Seçici Kurulu’nun oylarıyla belirlenen 50 fotoğraf değerlendirmeye alınacak.

Final

• Yarışmanın Seçici Kurulu, yarı finale kalan 50 fotoğraf arasından “En İyi 13” fotoğrafı belirleyecek.

• “En İyi 13”de yer alan tüm çalışmalara ödül verilecek. Kazananların Duyurulması Finale kalan ve ödül alan yarışmacılar, Alarko Carrier’ın resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak. Seçici Kurul Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, aşağıda isimleri yer alan Seçici Kurul tarafından değerlendirilir:

• Leyla Alaton - Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi

• Alper Kaptanoğlu - Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı

• Şükran Moral - Sanatçı

• Ani Çelik Arevyan - Fotoğrafçı

• Ahmet Erdem - Instagram Fenomeni

Katılım Koşulları

1. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

2. Yarışmaya T.C. vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. 18 yaşından küçük olanlar yarışmaya katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül alamaz.

3. Küresel İklim Değişikliği Instagram Yarışması’na Alarko Carrier çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz.

4. Yarışmada değerlendirmeye alınacak fotoğrafların, mutlaka konuya uygun olması zorunludur.

5. Instagram’da paylaşılan fotoğraflarda profesyonel görsel düzenleme araçlarıyla manipülasyon yapılmaz.

6. Üzerinde başka bir markaya ait ürün, hizmet, görsel bulunan fotoğraflar değerlendirmeye alınmaz.

7. Yarışmaya katılanlar, fotoğrafların kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

8. Paylaşılan fotoğrafların, genel ahlak kurallarına aykırı olmaması ve hiçbir şekilde kişi ya da kurumları rencide etmemesi şartı aranır. Bu tür fotoğraflar haber verilmeksizin değerlendirme dışı bırakılır.

9. Alarko Carrier, yarışmaya gönderilen eserlerin içeriğiyle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.

10. Katılımcılar, paylaştıkları fotoğrafların yüksek çözünürlüklü versiyonunu Alarko Carrier’la paylaşmayı taahhüt eder.

11. Her katılımcı yarışma şartlarına uygun olarak sınırsız sayıda fotoğraf ile yarışmaya katılabilir. Bir kişi gönderdiği fotoğraflardan yalnızca 1’iyle ödül kazanabilir.

12. Kampanyaya ve yarışmaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmeti satın alma zorunluluğu yoktur.

13. Alarko Carrier, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği başvuruyu geri çevirme yetkisine sahiptir.

14. Ödül alan fotoğraflar arasında şartlara uymayanların tespit edilmesi durumunda, yarışmacının ödülü geri alınır ve yerine başka bir fotoğraf seçilir.

15. Alarko Carrier yarışma takvimi ve şartname hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

16. Kazananlar ödüllerini teslim alırken, kişisel bilgilerinin doğruluğunu ispatlamak amacıyla nüfus cüzdanını ibraz etmelidir.

17. Kazanan katılımcıya, Alarko Carrier’a verdiği e-posta adresinden veya telefon numarasından 2 kez ulaşılmaya çalışılır, buna rağmen ulaşılamaması halinde 3. kez aranmaz.

18. Yarışmanın sonuçlanmasından itibaren 10 iş günü içerisinde kazanan kişinin Alarko Carrier ile iletişime geçmemesi halinde, ödülü iptal edilir.

19. Ödüller, Alarko Carrier ofislerinde sahiplerine teslim edilecektir.

20. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı veri gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile Alarko Carrier hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

21. Alarko Carrier, özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Alarko Carrier’dan kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

22. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

23. Yarışmanın tüm katılımcıları, bu şartnamedeki bütün maddeleri kabul etmiş sayılır.

Tümünü Temizle
Karşılaştır