Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier’dan Kariyer İpuçları!

Alarko Carrier, Erzurum Teknik Üniversitesi Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen Kariyer Zirvesi’nde gençlerle bir araya geldi.

 İklimlendirme sektöründe 60 yılı aşkın süredir hizmet veren Alarko Carrier, sektördeki bilgi birikimini üniversite öğrencileriyle paylaşmak üzere, Erzurum Teknik Üniversitesi Kariyer Planlama, Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kariyer Zirvesi’ne katıldı.

Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 22 – 23 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen zirvede, çeşitli sektörlerden üst düzey yönetici ve uzman, konuşmacı olarak yer aldı. Kariyer Zirvesi, Erzurum Valisi ve Erzurum Belediye Başkanı tarafından yapılan protokol konuşmaları ve Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü’nün açılış konuşmasıyla başladı.

Daha sonra söz alan Alarko Carrier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, iletişim ve kariyer planlaması üzerine deneyimlerini paylaşarak, şirketin kurucularından İshak Alaton ve Üzeyir Garih’in ortak akıl ile belirlediği 11 maddelik Alarko Felsefesi’ni dinleyicilere aktardı. İki gün boyunca süren etkinlik, Erzurum Teknik Üniversitesi’nin yanı sıra çevre illerdeki üniversitelerden gelen öğrenci ve öğretim görevlilerinin de katılımıyla gerçekleşmiştir.

Tümünü Temizle
Karşılaştır