Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier’dan Göller Bölgesi’ne ‘Can Suyu’ Çözümü: Dalgıç Pompa

Alarko Carrier, yeraltı sularının çıkarılarak kullanıma sunulmasına olanak tanıyan Alarko Dalgıç Pompa ürünlerini Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda ziyaretçilere sundu.

Bu yıl 14. kez düzenlenen, tarım ve hayvancılık alanında birçok ürünün sergilendiği fuarda Alarko Dalgıç Pompa çözümleri büyük ilgi gördü.

Fuar, Isparta Vali Yardımcısı Okan Leblebicier, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan, Isparta Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı ve Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Başkanı Kamil Özcan gibi yetkililerle sivil toplum kuruluşu temsilcilerini bir araya getirdi.

Alarko Carrier Dalgıç Pompa Antalya bayisi AKS Pompa dalgıç pompaların, kullanım ve içme suyu alanında her an kullanıma hazır, yüksek verimli ve uzun ömürlü su kaynağı olarak kişisel ve endüstriyel kullanımları hakkında detaylı bilgi verildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır