Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier’dan Dalgıç Pompa İhtisas Toplantıları

Türkiye iklimlendirme sektörünün önde gelen markası Alarko Carrier, Türkiye de ilk yerli dalgıç pompayı geliştirdiği 1972 yılından beri üretmiş olduğu dalgıç pompalarla yeraltı sularının kullanılmasına olanak tanıyor.

40 yılı aşkın deneyimiyle mevcut kaynakların yetersiz kaldığı durumlarda yeraltı sularının çıkarılmasını sağlayan Alarko Dalgıç Pompalar’ın yetkili bayileri geçtiğimiz günlerde ihtisas toplantılarında bir araya geldi.

Adana Bölgesi yetkili satıcıları Gaziemir Teymur Otel’de, İç Anadolu Bölgesi yetkili satıcıları Konya Grand Otel’de, Denizli yetkili satıcıları da Colasea Otel’de; Alarko Carrier Servis Müdürü Menduh Çağlı, Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Emin Cüneyt Bulca ve Dalgıç Pompa Satış Müdürü Yüksel Pınar ile sektörel gelişmeleri değerlendirdi.

Dalgıç pompaların, susuzluğun ve kuraklığın önlenmesine yardımcı olduğu için giderek daha da önem kazandığı vurgulanan toplantılarda, 2018 yılı değerlendirilmesi yapıldı. 2019 planlarının da görüşüldüğü etkinliklerde Alarko Dalgıç Pompaları’nın kullanım ve içme suyu alanında her an kullanıma hazır, kesintisiz, kişisel tek su kaynağı olarak öne çıktığının altı çizildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır