Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier’dan ASAT’ta Dalgıç Pompa Eğitimi

Alarko Carrier, Türkiye’de ilk yerli dalgıç pompayı geliştirdiği 1972 yılından beri üretmiş olduğu dalgıç pompalarla yeraltı sularının kullanılmasına olanak tanıyor. 

Alarko Dalgıç Pompalar, mevcut kaynakların yetersiz kaldığı durumlarda yeraltı sularının çıkarılmasını sağladığı için yerel yönetimler tarafından da tercih ediliyor.

Bu kapsamda Alarko Carrier, Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü’nde sektör profesyonellerine özel bir eğitim verdi. 

Su Şebeke ve Arıtma Tesisleri Daire Başkanlığı personeli ve Antalya ilçelerinden gelen 60 teknik personelin katıldığı eğitimde, dalgıç pompaların, susuzluğun ve kuraklığın önlenmesine yardımcı olduğu için giderek daha da önem kazandığı vurgulandı. 

Alarko Carrier Satış Müdürü Yüksel Pınar ve Su Basınçlandırma Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından verilen eğitimde dalgıç pompalarda seçim kriterleri, pompalarda kullanılan malzeme özellikleri, norly fan teknolojisi, sistem verimi ve ekonomik açıdan pompa seçimi gibi konular da izleyicilere aktarıldı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır