Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier’dan Antalya’da Çifte Açılış

Alarko Carrier, Antalya’da yaptığı iki açılışla pazara sunduğu Toshiba ve Carrier ürünlerini, Antalya’daki tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Alarko Carrier ailesine yeni katılan bayiler ve mevcut mağazalardaki yenileme çalışmaları sonucunda tüketicilere verilen hizmet kalitesinin daha yüksek seviyelere çıkarılması amaçlanıyor.

Alarko Carrier ve Toshiba Yetkili Satıcısı Çakır İklimlendirme yenilendi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde yenilenen mağazasında hizmet vermeye devam eden Çakır İklimlendirme’nin açılışına Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, Alarko Carrier Ankara Bayilik Satışları Müdürü Ali İsmet Koçak, Alarko Carrier Antalya Büro Müdürü Cevdet Bingöl ve Alarko Carrier Bölge Sorumluları ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

En iyi satış hizmeti sunan bayi olma vizyonuyla hareket ettiklerini belirten Çakır İklimlendirme yetkilisi Abdullah Çakır, odak noktalarının; müşterilere verdikleri hizmette memnuniyetin daim olmasını sağlayıp en yeni ürünleri en kısa sürede Antalyalı tüketicilere ulaştırmak olduğunu belirtti.

Toshiba Yetkili Satıcısı Twintech Mühendislik bir törenle hizmete açıldı.

Mekanik Tesisat ve Yangın Korunum Sistemleri alanında hizmet veren Twintech Mühendislik, Alarko Carrier ailesine katıldı.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde Toshiba ürünlerini tüketiciyle buluşturacak Twintech Mühendislik, Antalya Makina Mühendisleri Odası Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Alarko Carrier Antalya Büro Müdürü Cevdet Bingöl, Alarko Carrier bölge sorumluları ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreni ile hizmet vermeye başladı.

 Twintech Mühendislik yetkilisi Hasan Tanal, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanındaki tecrübelerini Toshiba markası ile birleştirerek daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır