Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier’a, Carrier Global’den Özel Ödül!

Alarko Carrier, satış destek alanında verdiği hizmetlerle önemli bir başarıya daha imza atarak, Carrier’ın “2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir” ödülünü almaya hak kazandı.

Ödül töreni, Alarko’nun ABD merkezli iş ortağı Carrier’ın, 11-13 Şubat 2018 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Ras al-Khaimah’ta düzenlediği 2018 olağan “Middle East Kick-off Toplantısı”nda gerçekleştirildi.

 Alarko Carrier adına İhracat Satış Destek Müdür Yardımcısı Özkan Konuk ve İmalat Müdürü Bora Nalbantoğlu, “2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir” ödülünü, Carrier Ortadoğu-Türkiye Başkan Yardımcısı Giorgio Elia ve Carrier Ortadoğu-Türkiye Mühendislik Direktörü Burak Aktuğ’un elinden aldı.

Ortadoğu Satış Grupları’nın yanı sıra, bölgeye ürün sağlayan Carrier fabrikalarının da katıldığı toplantıda, Carrier şirketlerinin 2017 yılı performansı değerlendirildi. Şirketin 2018 yılı genel hedefleri tüm fabrika ve satış ofislerine sunulurken, toplantıya katılan ülke temsilcileri ise kendi pazarlarında hayata geçirdikleri proje ve hedefleri paylaştı.

Burak Aktuğ yaptığı konuşmada, günümüzde artan rekabet şartları göz önüne alındığında, fabrikaların verdiği mali ve mühendislik desteğinin ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak, Alarko Carrier’ı bu konudaki performansından dolayı kutladı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır