Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Yunanistan Agrotech Tarım Fuarı’nda

Ziyaretin amacı; ekonomik kriz sürecinde ekonomisi canlanmaya başlayan Yunanistan’da tarım sektörüne yönelik olarak dalgıç pompa ve motorlarının pazar durumunu ve satış olanaklarını araştırmak ve Yunanistan’da kriz öncesi Alarko Carrier Yetkili Satıcısı olan Reppos Pump’la iki senedir durgun olan ilişkileri tekrar canlandırmaktı.

30.000 m² kapalı alanda düzenlenen fuar, 1.500 firma ile geçmiş yıllara göre daha yüksek bir katılımla gerçekleştirildi. Bu durum ekonomik canlanmanın tarım alanındaki yansıması olarak değerlendiriliyor. Fuarda dalgıç pompa alanında Almanya ve İtalyan pompa ve motor firmalarının yanı sıra Tayvan ve Hindistan firmaları da yer aldı. Yunanistan’daki dalgıç pompa pazarının hacmi yılda 3-4 bin 6” ve üstü pompa düzeyinde. 4” dalgıç pompa pazarının ise gelişmeye başladığı görüldü.

Alarko Carrier heyeti fuarda en geniş standa sahip olan Yunanistan yetkili satıcısının standını, daha sonra fabrika ve ofislerini de ziyaret etti. Ticari ve teknik düzeyde yapılan görüşmelerde pazar durumu ve fiyatları değerlendirildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır