Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Yetkili Servisler Toplantısı Kıbrıs Kaya Artemis Otelde Yapıldı

Daha önce bölgesel olarak düzenlenen toplantı bu yıl ilk defa Türkiye genelindeki tüm Alarko Carrier yetkili servislerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı İsmet Gencer yaptı, Alarko Carrier’ın yeni yapılanması, şirketin genel politikaları ve 2008 yılı hedeflerini katılımcılara aktardı.

Satış Sonrası Hizmetler Grup Koordinatör Yardımcısı Kemal Bıçakçı tarafından SSH politikaları, Bayilik Grup Koordinatör Yardımısı Haluk Ferizoğlu tarafından bayilik politikaları, Sistem Satış Grup Koordinatör Yardımcısı İbrahim Biner tarafından sistem satış politikaları, Pazarlama ve Satış Destek Grup Koordinatör Yardımcısı Hırant Kalataş tarafından pazarlama politikaları ile ilgili sunumlar yapıldı. Ayrıca, Hırant Kalataş ürün politikaları, yeni ürünler ve geliştirmeler, Kemal Bıçakçı Satış Sonrası Hizmetler biriminin kısa, orta ve uzun vadeli hedefleri hakkında bilgi verdi ve SSH personel kadrosunu tanıttı.

Yapılan sunumlar büyük beğeni gördü ve ilgiyle izlendi. Yetkili servisler toplantı sonrasından memnuniyetlerini dile getirdi.

Toplantıda Servis Hizmetleri ile İlgili Anket Düzenlendi

Toplantıda gelecek dönemdeki faaliyetlere yön verecek ve SSH politikalarına katkı sağlayacak, 40 sorudan oluşan bir anket yapıldı. Ankete katılım oranı % 90 oldu.

Servislere 5, 10 , 15 ve 20 Plaketleri Verildi

Toplantının son bölümünde servis hizmetlerinde 5, 10, 15 ve 20’inci yıllarını tamamlayan yetkili servislere plaketleri İsmet Gencer, Hırant Kalataş, Haluk Ferizoğlu, İbrahim Biner, Kemal Bıçakçı, Murat Çopur ve Emin Özkan tarafından verildi.

Toplantı Dışındaki Serbest Zamanlarda Toplu Geziler Düzenlendi ve Sportif Aktiviteler Yapıldı

Serbest zamanları değerlendirmek, servislerin SSH pesoneliyle kaynaşmalarını artırmak amacı ile Girne gezisi yapıldı. Ayrıca yüzme, dart, tavla, voleybol, masa tenisi turnuvaları düzenlendi. Yapılan bu aktiviteler büyük ilgi gördü. Sportif yarışmalarda birincilikleri alan servislere plaketleri verildi. Yüzmede birinci olan Armada Teknik’ten Adem Esen’e ve ikinci olan Çakır Isı Sistemleri’nden Metin Çakır’a plaketleri Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Planlama Sorumlusu Tuba Akgözlü ve Sistem Satışları Süpervizyon Teknisyeni Savaş Barut, dart oyununda birinci olan Yıldız Teknik’ten Emin Güneruz’un plaketi Satış Sonrası Hizmetler Teknikeri Cihat Çakmak ve Satış Sonrası Hizmetler Servis Teknisyeni Hakan Henden, tavlada birinci olan Atlas Teknik’ten Sefa Haklıgör’ün plaketi Satış Sonrası Hizmetler Teknisyeni Kadir Dalmış ve Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Hizmetleri Sekreteri Şükriye Kaynar, masa tenisinde birinci olan Alarko Carrier’ın Eğitim sorumlusu Hikmet Erdoğan’ın plaketi Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Hizmetleri Şefi Hüseyin Tuncer, voleybolda birinci olan İstanbul Grubu servislerin plaketleri Satış Sonrası Hizmetler Müşteri Hizmetleri Teknikeri Erkan Dikmen tarafından verildi.

Gala Yemeğinde Çekiliş Yapıldı

3 Mayıs akşamı yetkili servislere yerel müzik grubu ve sanatçılar eşliğinde verilen gala yemeği sırasında düzenlenen çekilişler ile kazananlara Totaline ve Testo firması tarafından çeşitli ekipmanlar, toplantı organizasyonunu yapan Öykü Tur firması tarafından ise 2 kişiye eşli Kıbrıs tatili hediye edildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır