Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Yetkili Servis Toplantısı

Servis toplantısının açılış konuşmasını Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı İsmet Gencer yaptı. İsmet Gencer tarafından “Carrier United Technologies Kuruluşları” ve “Müşteri Odaklı Çalışma” konularında bilgi verildi.

Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler Grup Koordinatör Yardımcısı Kemal Bıçakcı “Satış Sonrası Hizmetler Politikları” ile ilgili bilgi verdi ve “Satış Sonrası Hizmetler ve Totaline Kadrosu”nu tanıttı. Alarko Carrier Süpervizyon ve Bakım Satış Müdürü Erkan Tuncay “Yeni Ürünler”, “Satış Sonrası Hizmetler 2015” ve “Servis Mobility”, Alarko Carrier Servis Müdürü Menduh Çağlı “Servis Politikaları”, Totaline Müdürü Nabi Yaşar ise “Totaline Faaliyetleri” konularında yetkili servisleri bilgilendirdi.

Servislere 5, 10, 15, 20, 25, 35 yıl plaketleri verildi. Bu yıl plaket töreninde değişiklik yapılarak, 5 yıllık berat, 10 ve 15 yılık plaketler odalara bırakıldı. Berat ve plaketlere hak kazanan servislerimizin isimleri okundu ve alkışlandı.

Servislik hizmetlerinde 20, 25 ve 35’inci yıllarını tamamlayan yetkili servislerin plaketleri İsmet Gencer, Kemal Bıçakcı, Emin Özkan ve Menduh Çağlı tarafından verildi.

Toplantıda masa tenisi, tavla, dart ve futbol turnuvaları yapıldı.

Tavla turnuvasında birinci olan Erşen Servis Hizmetleri - Arif Erşen’e, ikinci olan Ümit Teknik - Rıdvan Cini’ye, üçüncü olan Lider Teknik - Faik Küçükçetin’e ödülleri Alarko Carrier Bakım Satış Müdür Yardımcısı Hüseyin Tuncer ve Alarko Carrier Servis ve Süpervizyon Sorumlusu Hakan Henden tarafından verildi.

Masa tenisinde birinci olan Cer Elektrik - Fatih Demir’e, ikinci olan Öztürk Tesisat - Abdurrahman Öztürk’e, ücüncü olan Sistem Isıtma ve Soğutma - Abdullah Sabuncu’ya ödülleri Hüseyin Tuncer ve Bakım Satış sorumlusu Mehmet Münir Çetin ve Satış Destek Sorumlusu Mustafa Aydın tarafından verildi.

Dart turnuvasında birinci olan Altay Ticaret - Ahmet Yılmaz’a ödülü, Hüseyin Tuncer ve Servis Sorumlusu Ahmet Ahıskalı tarafından verildi. Aktiviteler iki karma takım arasında yapılan halı saha futobol karşılaşması ile sonlandı.

Genel toplantının bir gün öncesinde grup toplantıları yapıldı. Toplantının birinci gününde “Sistem Servisleri”, “VRF Servisleri” ve “Techem Servisleri” ile ayrı ayrı toplantılar yapıldı.

VRF servisleri toplantısında Alarko Carrier Süpervizyon Sorumlusu Ümit Taş VRF ürünlerinde yapılan yenilikler konusunda bilgi verdi ve servislerin sorularını cevapladı.

Techem servisleri toplantısında Alarko Carrier Servis Sorumlusu Ahmet Ahıskalı 2012-2013 ısıtma sezonundaki Techem kurulum ve okuma hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi ve servislerin sorularını cevapladı.

Sistem servisleri toplantısının açılış konuşmasını Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetler Sistem Müdürü Emin Özkan yaptı. Alarko Carrier Süpervizyon ve Bakım Satış Müdürü Erkan Tuncay “Süpervizyon, İşletmeye Alma, Arıza Onarım”, Alarko Carrier Bakım Satış Müdür Yardımcısı Hüseyin Tüncer “Bakım Hizmetleri”, Alarko Carrier Satış Destek Şefi Özlem Akpunar Örçen “Satış Destek, Fatura Hizmetleri”, Alarko Carrier Teknik Destek ve Eğitim Şefi Tolga Aydınlı “Eğitim”, Alarko Carrier Enerji Hizmetleri Mühendisi Ayça Esen ise “Enerji Hizmetleri” konularında bilgi verdi. Toplantının son bölümünde ise servislerden gelen sorulara yer verildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır