Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier Yetkili Satıcılarıyla Hatay’da Buluştu

Alarko Carrier’ın Bölgesel Bayi Toplantısı, 10-12 Nisan 2018 tarihleri arasında Antakya Ottoman Palace Otel’de gerçekleştirildi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 14 ilden 32 yetkili satıcının katılımıyla düzenlenen toplantıya, Alarko Carrier’ın Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, Servis Müdürü Menduh Çağlı ev sahipliği yaptı.

Toplantının açılışında konuşma yapan Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, 2017 yılında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek yakalanan başarı için yetkili satıcılara teşekkür etti.

Ferizoğlu, Alarko Carrier’ın, satış destek alanında verdiği hizmetlerle önemli bir başarıya daha imza atarak, Carrier’ın “2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir” ödülünü almaya hak kazandığını sözlerine ekledi. Alarko Carrier Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, mevcut ürün gamına ek olarak 2018 yılında pazara sunacakları yeni ürünler hakkında bilgi verdi.

Koçak konuşmasında, özellikle ısı pompaları pazarının genişleyeceğini vurgulayarak bu segmetteki ürünleriyle pazarda iddialı olduklarını belirtti. Alarko Carrier Servis Müdürü Menduh Çağlı ise bildirim yönetimi ve 2018 yılı servis yapılanması konularında katılımcılara bilgi verdi. 2016 yılında başlayan yapılanma sürecinin 2017 - 2018 yıllarında gösterdiği yükseliş ivmesini analiz eden Çağlı, tüm şantiyelerin kontrolünün tek bir merkezden yapılmasının, müşteri memnuniyeti üzerindeki olumlu etkilerini anlattı.

Toplantıya katılan yetkili satıcılar da 2017 yılına dair tecrübe ve görüşlerini yöneticilerle paylaşma fırsatı bulurken yeni ürün, yatırım ve hedefler konusunda bilgi aldılar.

Tümünü Temizle
Karşılaştır