Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Yetkili Satıcılarıyla Hatay’da Buluştu

Alarko Carrier’ın Bölgesel Bayi Toplantısı, 10-12 Nisan 2018 tarihleri arasında Antakya Ottoman Palace Otel’de gerçekleştirildi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 14 ilden 32 yetkili satıcının katılımıyla düzenlenen toplantıya, Alarko Carrier’ın Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, Servis Müdürü Menduh Çağlı ev sahipliği yaptı.

Toplantının açılışında konuşma yapan Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, 2017 yılında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek yakalanan başarı için yetkili satıcılara teşekkür etti.

Ferizoğlu, Alarko Carrier’ın, satış destek alanında verdiği hizmetlerle önemli bir başarıya daha imza atarak, Carrier’ın “2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir” ödülünü almaya hak kazandığını sözlerine ekledi. Alarko Carrier Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, mevcut ürün gamına ek olarak 2018 yılında pazara sunacakları yeni ürünler hakkında bilgi verdi.

Koçak konuşmasında, özellikle ısı pompaları pazarının genişleyeceğini vurgulayarak bu segmetteki ürünleriyle pazarda iddialı olduklarını belirtti. Alarko Carrier Servis Müdürü Menduh Çağlı ise bildirim yönetimi ve 2018 yılı servis yapılanması konularında katılımcılara bilgi verdi. 2016 yılında başlayan yapılanma sürecinin 2017 - 2018 yıllarında gösterdiği yükseliş ivmesini analiz eden Çağlı, tüm şantiyelerin kontrolünün tek bir merkezden yapılmasının, müşteri memnuniyeti üzerindeki olumlu etkilerini anlattı.

Toplantıya katılan yetkili satıcılar da 2017 yılına dair tecrübe ve görüşlerini yöneticilerle paylaşma fırsatı bulurken yeni ürün, yatırım ve hedefler konusunda bilgi aldılar.

Tümünü Temizle
Karşılaştır