Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Yalova Üniversitesi 1. Kariyer Zirvesi’ne Katıldı

Alarko Carrier, Yalova Üniversitesi Rektörlüğü, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yalova Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından desteklenen “Liseler Üniversitelerle, Üniversiteliler İş Dünyası İle Buluşuyor” teması kapsamında 25 Nisan 2019 Perşembe günü Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde düzenlenen 1. Kariyer Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı.

Yalova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Endüstri ve Polimer Mühendisliği Bölümleri ortak girişimi  olan Teknoloji ve İnnovasyon Topluluğu işbirliğinde düzenlenen etkinlik, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Öksüz ve Yalova Vali Yardımcısı İrfan Demiröz tarafından yapılan açılış konuşmaları ile başladı. 

Daha sonra Alarko Carrier adına söz alan Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Emin Cüneyt Bulca  gençlere Alarko  felsefesi, kişisel tecrübelerinin paylaşımı ve kariyer yolunda tavsiyelerini içeren konuşmasını yaptı.

Lise ve üniversite öğrencileri ile ailelerinin katıldığı etkinlik, iş dünyası tarafından yapılan sunumlarla birlikte, üniversitenin fakülte, MYO ve diğer bölümleri tarafından açılan, meslek tercihleri ile ilgili merak edilenlerin sorulabildiği stant çalışmaları ile gün boyunca sürdü.

Yalova Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Sibel Akova tarafından yapılan bilgilendirmede, etkinliğin ön görülenin üzerinde bir ilgi ve 3300 kişi gibi rekor bir katılımla oldukça başarılı bir şekilde tamamlandığı ifade etti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır