Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Van’da Düzenlediği Seminerle Sektör Profesyonellerine Eğitim Verdi

Alarko Carrier’ın düzenlediği, Enerji Verimliliği Kanunu ile Isıtma ve Soğutma Sektöründe Öne Çıkan Cihazlar, Uygulamalar ve Yenilikler konulu seminer, Alarko Carrier Genel Müdür Yardımcısı Haluk Ferizoğlu ve Alarko Carrier Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın ev sahipliğinde 19 Nisan Perşembe günü, Van Elite World Otel’de gerçekleştirildi.

Seminere, kamu kurum teknik personeli ve mekanik işleri yapan firma sahiplerinden oluşan 100 kişilik bir grup katıldı.

Alarko Carrier Genel Müdür Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun konuşmasıyla başlayan seminer, Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır’ın verimliliği yüksek ve enerji tasarruflu VRF Sistemleri sunumuyla devam etti.

Çayır sunumunda; cihazların genel özellikleri, enerji tüketim analizleri, ürün seçimiyle ilgili ipuçları ve uygulamada dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda bilgi verdi.

Seminerin ikinci bölümünde Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu, Aldens ve çift yoğuşmalı kombiler hakkında bir sunum yaptı. Ziyaretçiler, Doğu Anadolu Bölgesi’nin iklim koşullarına uygun ürünlerin sunduğu yüksek verimliliği gözler önüne seren simülasyonu ilgiyle takip etti.

Alarko Carrier, sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesini ilgili profesyonellere aktarmak üzere farklı meslek gruplarına yönelik düzenlediği seminerlere, yıl boyunca devam edecek.

Tümünü Temizle
Karşılaştır