Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” Listesinde Yerini Aldı

Alarko Carrier, lider ve bağımsız uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in her yıl hazırladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesinde yerini aldı.

 Brand Finance, markaların son 3 yıl içinde Kamu Aydınlatma Platformu’yla (KAP) paylaştıkları finansal verileri ve başka kaynaklardan edindikleri bilgileri yorumlayıp gelecek 5 yıla dair bir projeksiyon çıkararak, ilk 100’e giren firmaları belirliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, markanın gücünü yansıtan pek çok verinin yanı sıra bu listede yer almanın kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu belirti.

Garih, “Listenin uluslararası bağımsız bir değerlendirme kuruluşu tarafından hazırlanmasını çok önemsiyoruz. Türkiye’de faaliyet gösteren büyük kurumsal firmalarla birlikte değerlendirmeye alınmamız ise ayrı bir önem taşıyor. Markamızın yarattığı değeri ve gücü kanıtlayan listede önümüzdeki yıllarda da yer almak hedefiyle, iş süreçlerimiz ve hayata geçirdiğimiz projelerle Alarko Carrier’ı daha da yukarılara taşımaya devam edeceğiz.” dedi.

Raporun tamamı için: https://brandfinance.com/images/upload/turkey_100_2017_unlocked.pdf

Tümünü Temizle
Karşılaştır