Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Toshiba Markalı Ürünlerini Diyarbakır’da Tanıttı

Alarko Carrier, 4 Nisan 2018 Çarşamba günü Diyarbakır Radisson Blue Otel’de yapılan bir toplantıda, Toshiba markalı yeni ürünlerini tanıttı.

 Toshiba SMMS-e Yeni Seri VRF Sistemi ve Aldens - WOLF kazanlarının üstün özelliklerinin anlatıldığı sunuma, Alarko Carrier Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu ve Alarko Carrier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak da katıldı.

Toplantı süresince ilgili ürünler, fuaye alanında kurulan standlarda sergilendi.

Diyarbakır ve çevre illerden gelen proje, tesisat, taahhüt firmalarının ve kurum mühendislerinin ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan Toshiba Bölge Teknik Müdürü Toshihiro Yamamato, Toshiba ve Carrier ortaklığı hakkında bilgi verdi.

Daha sonra söz alan Alarko Carrier Klima Ürün Yöneticisi Dilara Çayır, yeni seri “SMMS-e Toshiba VRF Sistemleri”ni tanıttı.

Alarko Carrier İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu ise “Aldens” ve “Wolf Yoğuşmalı Kazanlar ve Kaskad Sistemler”in uygulama esaslarını, verimlilik değerlerini ve işletme kazançlarını örneklerle aktardı.

Alarko Carrier’dan aldıkları hizmetle ilgili memnuniyetlerini dile getiren Toshihiro Yamamato, 3 – 4 Nisan tarihlerinde Diyarbakır’daki şantiyeleri, Mega Arslan Yapı Cadde 75 Office ve Yediiklim Koleji’ni de ziyaret ederek denetimler gerçekleştirdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır