Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Isıtma ve Su Grubu Ürünleriyle Karaçhi’deki HVACR Expo Fuarı’nda Yerini Aldı

Alarko Carrier, Pakistan’ın Karaçhi kentinde bu yıl 26’ıncısı düzenlenen HVACR Expo’da sergilediği yüksek teknolojili ürünleriyle beğeni topladı.

Her yıl, Karaçhi, Lahor ve İslamabad’da dönüşümlü olarak gerçekleştirilen fuarda bu yıl, kendi standında kombi, brülör, sirkülatör gibi ısıtma ürünlerini sergilerken, Pakistan distribütörünün doğrudan katıldığı bir diğer stantta da dalgıç pompalarını Pakistanlı tüketicilere tanıtma şansı yakaladı.

Fuar kapsamında organize edilen seminerde, Alarko Carrier Ürün Müdürü Cüneyt Bulca, kamu ve özel sektörden katılım sağlayan teknik personele, uzun dalgıç pompa ömrü ve maksimum enerji tasarrufu için pompaların kullanımına dair bilgiler verdi.

Bulca, Alarko dalgıç pompaların Fotovoltaik Panel + Variable Frequancy Driver ile birlikte kullanılması durumunda, malzeme seçiminin sonuca etkisi üzerine detaylı teknik bir sunum yaptı.

Ayrıca Alarko dalgıç pompaların seçim aşamasında, uygulama saha verilerine göre nasıl özelleştirilebileceği ve bu özelleştirmenin arıza oranlarını düşürürken, pompa ömrünü nasıl artırdığı hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

Seminerde söz alan Belucistan Eyaleti Enerji Departmanı Direktörü Agha Hassan Raza, denedikleri pek çok dalgıç pompa içinde Alarko dalgıç pompaların yıllar boyunca arıza yapmadan sorunsuz çalıştığını ve ürünlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır