Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Serdar Kuzuloğlu’nu Ağırladı

Alarko Carrier bayi ve teknik servisleri, Trend Avcısı Serdar Kuzuloğlu ile dijital bir toplantıda bir araya geldi. Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda pandemi dönemi ve sonrasında tüketici alışkanlıkları masaya yatırıldı.

İklimlendirme Sektörünün Yeni Normaldeki Trendleri

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, pandemi süreci ve sonrasındaki gelişmeleri değerlendirmek üzere bayilerine ve yetkili servislerine yönelik “Zor Zamanlarda İstikrarı Korumak” konulu bir webinar düzenledi.  Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Trend Avcısı Serdar Kuzuloğlu da katılarak, iklimlendirme sektörünün geleceğine dair öngörülerini paylaştı.

Toplantıda konuşan Cem Akan, 70 yıla yaklaşan köklü tarihi boyunca Alarko Carrier’ın tüm ulusal ve uluslararası krizi başarıyla geride bıraktığını ve istikrarlı başarılarının temelinde bu deneyimin yattığını aktardı. Pandemi sürecini üretim fırsatı olarak değerlendirdiklerini aktaran Akan, 2021 yılında piyasaya sürülecek yeni ürün ve hizmetler hakkında bayi ve teknik servisleri bilgilendirdi. 2020’de çok başarılı bir yıl geçirdiklerinin altını çizen Akan, bayilik satışları cirosunun %40’ın üzerinde artış gösterdiğini belirtti, teknik servislerin iş modelini kolaylaştırmak için hayata geçirilecek mobil teknolojiler hakkında bilgi verdi.

Serdar Kuzuloğlu’nun sobalı evlerden kombili evlere geçişi ve bunun yarattığı kültürel değişimi, kişisel deneyimleriyle aktardığı sunumu da ilgiyle izlendi. Kuzuloğlu sunumunda pandemi dönemi ve sonrasında müşterinin yeni normalleri konusunda katılımcıları detaylı bir şekilde bilgilendirdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır