Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier “Sektörel Buluşmalar”a Devam Ediyor

Alarko Carrier, sektör profesyonelleriyle bir araya geldiği “Sektörel Buluşmalar” etkinliklerine, Mayıs ayında Kayseri ve Konya’da düzenlediği iki ayrı toplantıyla devam etti.

Alarko Carrier, bölgede faaliyet gösteren mekanik firmalarının temsilcileri, kamu kurumlarındaki görevliler ve üniversitelilere, yüksek teknolojili ürünlerini tanıttı.

Tanıtım toplantısı, Ankara Büro Bayilik Satışları Müdürü Ali İsmet Koçak’ın bilgilendirme konuşmasıyla başladı. Ardından İş Geliştirme ve Denetim Müdürü H. Özgen Çoğulu, Aldens duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ve çift yoğuşma teknolojisine sahip Süper Seradens Plus kombiler hakkında bilgi verdi.

Toplantının ikinci bölümünde Bireysel Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır, Toshiba SMMS-e VRF sistemleri ve sistemlerin avantajları hakkında bir sunum yaptı. Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefi Fuat Tan, İş Geliştirme Şefi Kenan Sayılgan ve Bölge Sorumluları Akın Gülden ve Anıl Cinek eğitimin ardından katılımcıların soru, ihtiyaç ve taleplerine yanıt verdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır