Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Pakistanlı İş Adamlarını İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin Etkinliği Kapsamında Türkiye’ye Davet Etti

Alarko Carrier, Pakistan’da faaliyet gösteren Reckon Consulting Engineers firmasından Sarfraz Ahmad ve Catkin Engineering firmasından Naseer Ahmad’ı, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından Türkiye’nin imajının güçlendirilmesi ve ülke ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen organizasyona davet etti.

Programda, bütün davetlilerin katılımıyla gerçekleşen bir tanıtım toplantısı düzenlendi. Katılımcılar, öğle yemeğinin ardından İstanbul şehir turuyla devam eden etkinlik sırasında Alarko Carrier tesislerinde ağırlandı.

Tesislerin tanıtılmasının ardından ısıtma ürünleri hakkında teknik bilgi alan ziyaretçiler, programdan çok memnun kaldıklarını, Türkiye hakkında çok şey öğrendiklerini ve Alarko Carrier hakkında daha fazla bilgi sahibi olduklarını dile getirdiler.

Gösterdikleri yakın ilgi ve konukseverlikleri için İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği yetkililerine teşekkür eden Alarko Carrier İhracat Lojistik Müdürü , Bircan Mete, “Hem ziyaretçiler hem de firmamız açısından çok faydalı olan bu organizasyonda, Alarko Carrier olarak uluslararası alanda Türkiye’nin sektördeki potansiyelini tanıtmanın ve yeni ilişkiler geliştirmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu konu hakkında gelecek dönemde yapılacak yeni çalışmalarla birlikte, Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe yurt dışında yeni işbirlikleri geliştirmesini hedefliyoruz. Davetimizi kabul ederek Türkiye’ye gelen Sarfraz Ahmad ve Naseer Ahmad’a katılımları için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır