Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Oyak Renault Fabrikasında Eğitim Verdi

Alarko Carrier, Türkiye’nin önde gelen otomobil üreticilerinden Oyak Renault’nun Bursa fabrikasında, yeni projeler departmanına eğitim verdi.

 Alarko Carrier Hassas Kontrollü Klimalar Ürün Yöneticisi Merve Nama Ünsaç tarafından gerçekleştirilen eğitimde, sistem odalarındaki cihaz değişimiyle ilgili karşılaştırmalar, ürün seçim kriterleri ve “indirect free cooling” çözümleri anlatılarak, firma yetkililerine detaylı bilgi aktarıldı.

Fabrikada aktif çalışmakta olan sulu kondenserli DX tip Free coolingli hassas kontrollü klimaların çalışma mantığı ve yeni mahaller için uygunluğu irdelendi. Alarko Carrier Bölge Sorumlusu Koray Kekeç tarafından organize edilen toplantıda, mevcut ihtiyaca yönelik en doğru çözümler ve son teknoloji ürünler tanıtıldı.

Bursa Oyak Renault fabrikasında, hassas kontrollü klimalar dışında, 1.000’i aşkın Toshiba ve Alarko Carrier split ve ticari tip klima bulunuyor.

Alarko Carrier, 25 yılı aşkın süredir veri merkezleri, sistem odaları, laboratuvarlar gibi, hassas iklimlendirme ihtiyacı olan noktalara ürün tedariği ve teknik destek sağlayarak; iklimlendirmenin her alanında müşterilerinin ihtiyacını karşılıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır