Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Mersin Hilton Oteli’nde Bölge Sektörünü Buluşturdu

Alarko Carrier Bayilik Satışları Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun açılış konuşması ile başlayan seminer, Alarko Carrier Bayilik Satışları Ankara Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın Alarko Şirketler Topluluğu tanıtım sunumu ile devam etti.

Toshiba VRF Sistemleri – SMMS-I ve Toshiba Isı Pompası - Estia teknik sunumunu Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit yaptı. Toshiba VRF Sistemlerinin sektörde tek, 3 adet DC twin rotary kompresöre sahip olması, yıllık enerji tüketim değerlerinin düşüklüğü, sektördeki en sessiz çalışan cihaz olması ilgiyi çeken noktalardı. Gençyiğit’in Mersin hava ve nem koşullarını dikkate alarak, örnek bir ofis binası için iç ortam konfor sıcaklıklarını ve kullanım zaman periyodlarını, katılımcıların talebi doğrultusunda, Toshiba’nın lisanslı similasyon programında, yıllık enerji tüketimlerini kW/h ve TL olarak hesaplaması, katılımcılarda proje aşamasında olan işleri için yatırım maliyeti kadar işletme maliyetinin de ne kadar önemli olduğu algısını oluşturuldu.

Alman Wolf yoğuşmalı kazanlar ve tesisat uygulamalarını Alarko Carrier Bayilik Satışları İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu anlattı. Referanslar, saha uygulamaları ve rakiplerle farklılıklar anlatıldı. Seminer aralarında oynatılan Alarko Carrier nostaji kombi ve klima reklamları katılımcıları 2000’li yıllara götürdü.

Programı organize eden Alarko Carrier Ankara Bayilik Satışları Satış Şefi Alper Özgür ve Alarko Carrier Adana Ofis Bayilik Satışları Satış Şefi Nuri Akdağ katılımcıların birebir sorularına cevap verdiler.

Seminerde 2 Mersin Yetkili Toshiba Shop, 3 Alarko Carrier Yetkili Satıcısı ve 2 Alarko Carrier Yetkili Servisi tanıtıldı.

Seminerde teşhir edilen Alarko Carrier ürünlerinden Toshiba Estia Isı Pompası katılımcılar tarafından özel ilgi gördü. Gelecekte özellikle ikamet ettikleri Mersin ili gibi bölgelerde hava kaynaklı bir cihazla nasıl ısınıp, nasıl serinleyecekler ve nasıl sıcak su elde edebileceklerini gördüler. Gençyiğit’in sunumunda -20 °C’ye kadar cihazın belirli şartları dikkate alarak çalışmasını dinleyen katılımcılar da geleceğin ısıtma yıldızını belirledi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır