Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Mardin Yapı Fuarı’na Katıldı

Alarko Carrier, inşaat, dekorasyon, gayrimenkul, mekanik tesisat ve yenilenebilir enerji sistemleriyle ilgili firmaların yer aldığı Mardin Yapı Fuarı’nda yerini aldı.

Fuarda Mardin bayisi Yükselen Umut Doğalgaz tarafından temsil edilen Alarko Carrier’ın standında, Adana Büro Bölge Sorumlusu Özgür Çeker ziyaretçilerle bir araya geldi.

 Stantta sergilenen Alarko Seradens Super Plus çift yoğuşmalı kombiler, Aldens kazanlar, Toshiba multi klimalar ve Toshiba Estia Isı pompaları, katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Ulusal ve yerel basının yer aldığı fuarın açılışına, devlet ve hükümet yetkililerinin yanı sıra Mardin Büyükşehir Belediyesi yöneticileri de katıldı.

Alarko Carrier ürünlerinin kullanıcılar tarafından beğenildiğini aktaran Özgür Çeker, “Bölgede gelişen inşaat sektörüyle birlikte, iklimlendirme sistemlerine olan talep de artıyor. Alarko Carrier olarak kullanıcılarımızı en verimli sistemlerle buluşturuyor ve geniş bayi ağımızla satış sonrasında gerekli tüm ihtiyaçları karşılıyoruz.” dedi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır