Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier Malatya Hilton Otel’de Seminer Verdi

Malatya Hilton Otel’de 4 Mart 2015 Çarşamba günü, Alarko Carrier ürün yelpazesindeki enerji verimliliği yüksek cihazlar ve üstünlüklerinin anlatıldığı bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

Malatya, Elazığ ve çevresinde faaliyet gösteren mekanik projeci-taahhüt-tesisatçı firmalar ile kamu ve özel kurum mühendislerinin katıldığı seminer Alarko Carrier Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun Alarko Holding ve faaliyetlerini anlattığı konuşmasıyla açıldı. Sonrasında Alarko Carrier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak gündemi aktardı ve Alarko Carrier firmasını tanıtarak ürünleri hakkında bilgi verdi.

Ürün sunumlarında; Alarko Carrier Satış Şefi Nuri Akdağ ve Alarko Carrier Satış Şefi Alper Özgür, Toshiba VRF sistemlerini tanıtıp teorik ve pratik bilgileri uygulamalı olarak aktardı.

Alarko Carrier İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu; Wolf yoğuşmalı kazanlar ve kaskad sistemler ile Wolf güneş kollektörleri, Alarko Carrier Ürün Müdürü Cüneyt Bulca ise Alarko Carrier’ın yeni ürünü Optima sirkülasyon pompalarını tanıtarak ürünlerin uygulama esasları, verimlilik değerleri ve işletme kazançlarını örnekler ve referanslarla dinleyicilere aktardı.

Malatya, Elazığ ve çevre illerden gelen proje, tesisat, taahhüt firmaları ve kurum mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantı 162 kişilik bir katılımla gerçekleştirildi. Program beraber yenilen akşam yemeği ile sona erdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır