Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Konyalı İş Ortaklarına Son Teknolojiye Sahip Ürünlerini Tanıttı

Alarko Carrier, Konya ve civar illerden gelen 116 kişilik gruba, Optima pompa, Toshiba VRF sistemleri ve Aldens yoğuşmalı kazanlarını tanıttı. Grupta; yetkili satıcılar, servisler, yatırımcılar, mekanik firmaları, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra üniversite yapı işlerinde ve İnşaat Daire Başkanlığı’nda çalışanları yer aldı.

Konya Rixos Otel’de gerçekleştirilen etkinlik, Alarko Carrier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın şirketi ve ürünleri tanıtmasıyla başladı.

İlk bölümde, Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü E. Cüneyt Bulca, katılımcılara ECM (Elektro Commucated Motor) teknolojisi hakkında açıklamalar yaptı. Ardından söz alan Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit ise yüksek verimli düşük tüketime sahip Toshiba VRF sistemleriyle ilgili bilgileri paylaştı.

Toplantının ikinci bölümünde, Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü H. Özgen Çoğulu, Alarko Aldens duvar tipi yoğuşmalı kazanların yüksek verimli, düşük tüketime sahip Kaskad sistemleri ve uygulama esasları üzerinde durdu. Soru cevap bölümünün ardından, fuaye alanına kurulan standlarda Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefleri Fuat Tan ve Alper Özgür ile Ankara Büro Bayilik Satışları Bölge Sorumlusu Akın Gülden’in cihazları katılımcılara tanıtmasıyla devam eden etkinlik, birlikte yenilen akşam yemeğiyle sona erdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır