Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Konyalı İş Ortaklarına Son Teknolojiye Sahip Ürünlerini Tanıttı

Alarko Carrier, Konya ve civar illerden gelen 116 kişilik gruba, Optima pompa, Toshiba VRF sistemleri ve Aldens yoğuşmalı kazanlarını tanıttı. Grupta; yetkili satıcılar, servisler, yatırımcılar, mekanik firmaları, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra üniversite yapı işlerinde ve İnşaat Daire Başkanlığı’nda çalışanları yer aldı.

Konya Rixos Otel’de gerçekleştirilen etkinlik, Alarko Carrier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın şirketi ve ürünleri tanıtmasıyla başladı.

İlk bölümde, Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü E. Cüneyt Bulca, katılımcılara ECM (Elektro Commucated Motor) teknolojisi hakkında açıklamalar yaptı. Ardından söz alan Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit ise yüksek verimli düşük tüketime sahip Toshiba VRF sistemleriyle ilgili bilgileri paylaştı.

Toplantının ikinci bölümünde, Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü H. Özgen Çoğulu, Alarko Aldens duvar tipi yoğuşmalı kazanların yüksek verimli, düşük tüketime sahip Kaskad sistemleri ve uygulama esasları üzerinde durdu. Soru cevap bölümünün ardından, fuaye alanına kurulan standlarda Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefleri Fuat Tan ve Alper Özgür ile Ankara Büro Bayilik Satışları Bölge Sorumlusu Akın Gülden’in cihazları katılımcılara tanıtmasıyla devam eden etkinlik, birlikte yenilen akşam yemeğiyle sona erdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır