Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Karabük’te Toshiba VRF ve Isı Pompası Eğitimi Verildi

11.06.2019 tarihinde Karabük Hilton Garden Inn Safranbolu Oteli’nde, ‘Toshiba VRF ve Isı Pompası’ eğitimi düzenlendi. Eğitimi Alarko Carrier Bireysel-Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır sundu.

Eğitimin ilk seansında Toshiba SMMS-e VRF sistemleri, temel teknolojik yenilikler, kontrol özellikleri gibi teknik konular anlatıldı. İkinci seansta ise ısı pompası sistemlerinin Dünya ve Türkiye’deki pazar paylarının yanı sıra, Toshiba Estia ısı pompamızın genel özellikleri, kullanım alanları gibi konular işlendi.

Alarko Carrier Bayilik Satışları İş Geliştirme ve Denetim Müdürü Ararad Küçükoğlu ve Alarko Carrier Bayilik Satışları Bölge Sorumlusu Murat Özbay’ın düzenledikleri organizasyona ayrıca Alarko Carrier Bayilik Satışları Satış Müdürü Onur Karacaer, Alarko Carrier Bayilik Satışları Satış Şefi Ekrem Karaman, Alarko Carrier Eğitim Danışmanı Tuba Akgözlü de katıldı.

Eğitime sektörümüzde Alarko Carrier bölge bayileri, tesisat firmaları, projeciler, idare çalışanları, bölge fabrikalarının teknik personelleri toplam 58 kişi katıldı ve eğitimin sonunda katılımcılardan olumlu geri dönüş alındı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır