Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alarko Carrier, Hatay’da Eğitim Semineri Düzenledi

Alarko Carrier, Hatay, Adana, Mersin yetkili satıcıları ve servislerinin yanı sıra, yatırımcılar, makanik firmaları, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelden oluşan 120 kişilik guruba seminer düzenledi.

Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun açılış konuşması ve Alarko Carrier felsefesini anlatmasıyla başlayan seminerde, Toshiba ve Wolf markalı ürünlerle ilgili bilgiler aktarıldı. Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın şirketi ve ürünleri tanıttığı seminer, İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu’nun geleceğin ısıtma yıldızı Toshiba Estia ısı pompalarını anlatmasıyla devam etti. Seminerde, Hatay’ın bölgesel koşullarında ürünlerin sunduğu yüksek verimliliği gözler önüne seren bir simülasyon da gerçekleştirildi.

Toplantının ikinci bölümünde, Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit, verimliliği yüksek ve düşük tüketime sahip Toshiba VRF Sistemleri üzerine bir eğitim verdi. Özgen Çoğulu’nun Alman teknolojisine sahip yoğuşmalı Wolf kazanları anlatmasıyla devam eden seminerde, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefi Alper Özgür ve Adana Büro Satış Şefi Nuri Akdağ, fuaye alanında bulunan VRF Sistemi ve ısı pompalarını katılımcılara tanıtıp, gelen soruları yanıtladı.

En çok ilgiyi Toshiba VRF Sistemleri ile sürekli ısıtma özellikli ve yüksek kapasiteli modüllere sahip dış ünitelerin çektiği seminer, akşam yemeğinin ardından sona erdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır