Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Hatay’da Eğitim Semineri Düzenledi

Alarko Carrier, Hatay, Adana, Mersin yetkili satıcıları ve servislerinin yanı sıra, yatırımcılar, makanik firmaları, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelden oluşan 120 kişilik guruba seminer düzenledi.

Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun açılış konuşması ve Alarko Carrier felsefesini anlatmasıyla başlayan seminerde, Toshiba ve Wolf markalı ürünlerle ilgili bilgiler aktarıldı. Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın şirketi ve ürünleri tanıttığı seminer, İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu’nun geleceğin ısıtma yıldızı Toshiba Estia ısı pompalarını anlatmasıyla devam etti. Seminerde, Hatay’ın bölgesel koşullarında ürünlerin sunduğu yüksek verimliliği gözler önüne seren bir simülasyon da gerçekleştirildi.

Toplantının ikinci bölümünde, Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit, verimliliği yüksek ve düşük tüketime sahip Toshiba VRF Sistemleri üzerine bir eğitim verdi. Özgen Çoğulu’nun Alman teknolojisine sahip yoğuşmalı Wolf kazanları anlatmasıyla devam eden seminerde, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefi Alper Özgür ve Adana Büro Satış Şefi Nuri Akdağ, fuaye alanında bulunan VRF Sistemi ve ısı pompalarını katılımcılara tanıtıp, gelen soruları yanıtladı.

En çok ilgiyi Toshiba VRF Sistemleri ile sürekli ısıtma özellikli ve yüksek kapasiteli modüllere sahip dış ünitelerin çektiği seminer, akşam yemeğinin ardından sona erdi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır