Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Facebook üzerinde “Küresel İklim Değişikliği” Konulu Fotoğraf Yarışması Düzenliyor

Yarışmanın Seçici Kurulu’nun 30 Nisan’a kadar tamamlayacağı seçimler sonucunda; 1.ye Nikon D7100 dijital fotoğraf makinesi, 2.ye Toshiba 13 N3KVR klima, 3.ye Toshiba 13 N3KV klima, 4. ve 5.ye iPad Mini, 6.ya ise Asus Phonepad hediye edilecek. Dereceye girenlerin fotoğrafları, 7-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek ISK SODEX 2014 Fuarı’ndaki Alarko Carrier standında sergilenecek ve şirketin 2015 takvimine basılacak.

Konuyla ilgili bilgi veren Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, “Bayi, servis ve çalışanlarımızın çocuklarına resim yapma sevgisi aşılamak için 7 yıldır düzenlediğimiz “Alarko Carrier’ın Küçük Ressamları” yarışmasını, daha geniş kitlelerle buluşturmak istedik. Bu amaçla fotoğraf yarışması formatına dönüştürerek, herkesin katılımına açık hale getirdik. İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, doğaya en az zarar veren ürünler üretmeye odaklanıyor ve projeler geliştiriyoruz. Küresel İklim Değişikliği konulu fotoğraf yarışması projesini, bu hususa dikkat çekeceği için çok önemsiyoruz.” dedi.

Yarışmaya başvurmak isteyenler https://facebook.com/alarkocarrier adresi üzerindeki uygulama aracılığıyla çalışmasını gönderebilecek.

Tümünü Temizle
Karşılaştır