Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier, Eğitim Atağını Zagrep - Hırvatistan’da Düzenlediği Eğitimle Avrupa’ya Taşıdı

Alarko Carrier tarafından kendi alanında en üst teknolojiyi temsil eden ECM Teknolojisine sahip ıslak rotorlu OPTİMA sirkülasyon pompalarının tanıtım ve eğitimi 3 Aralık 2015 tarihinde Zagrep-Hırvatistan’da Aristos Hotel’de gerçekleştirildi.

Alarko Carrier Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından ülke genelinde sirkülasyon pompalarıyla ilgili faaliyet gösteren kurum temsilcilerine verilen eğitimde, Avrupa Birliği’nde uygulanan Ekodizayn Yönetmelikleri ve Hırvatistan için mevcut durum, farklı tesisat uygulamaları için ıslak rotorlu sirkülasyon pompası seçim teknikleri ile Alarko OPTİMA sirkülasyon pompaları ile ilgili teknik ve ticari konularda bilgi verildi.

İngilizce-Hırvatça olarak gerçekleştirilen eğitimde ayrıca, satış sonrasında oluşabilecek problemlerin hızlı ve etkin bir şekilde giderilebilmesi amacıyla OPTİMA pompalarla ilgili pratik servis uygulamaları yapıldı.

Katılımcılara pompaların LCD display üzerinden ve bilgisayar bağlantısı ile devreye alınması, arıza tespit ve giderilmesi pratikleri yaptırıldı. Eğitim faaliyeti, Zagrep’te bulunan ve OPTİMA pompaların çalışır vaziyette bulunduğu ısı merkezlerine yapılan ziyaret ve yerinde incelemelerle son buldu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır